Vojtěch Mentberger patří k hlavním oporám Hřebče, mladší brácha Matouš se také prosazuje stále častěji. Ale novou tváří je Mikuláš, jenž se objevil v sestavě A týmu v utkání s Chebem vůbec poprvé. „Miki je nováček, který nám vypomohl, protože nás je málo. On hraje hlavně florbal v Plzni, kde studuje vysokou školu, nicméně hraje i Hanspaulskou ligu a hlavně jsem viděl na tréninku, že fotbal umí,“ říkal hrající trenér Hřebče Miroslav Novák.

S Mentbergery se ovšem klub dost možná spojí ještě pevnějším poutem. „K poslednímu kolu do Nespek bych rád nominoval i tátu kluků. A je potřeba připomenout, že jejich babička nám také s mnoha věcmi v klubu pomáhá a kromě toho klukům strašně fandí,“ dodal Novák.

Ten byl nadšený z toho, jak se povedl Dětský den. Zatímco loni na něj dorazilo 335 dětí, letos jich bylo už 381! Zaskákaly si na suprovém nafukovacím hradu, zahrály s pohádkovými postavami, soutěžily o ceny a také si vyzkoušely trénink s bývalým ligovým fotbalistou Jakubem Podaným. Na závěr vše završil tradiční konfetový ohňostroj.

„Jsme rádi, že děti ve Hřebči na tyhle akce chodí a že jich je pořád víc. Doufám, že za rok se dostaneme přes čtyři stovky,“ dodal Miroslav Novák.