Hajník je na tom podstatně hůř.

„Mám zlomenou jařmovou kost, která je proražená dovnitř. Už v sobotu v šest hodin večer jsem podstoupil operaci. Na zpevnění tam mám vloženou titanovou destičku. Už jsem v pohodě. Hlava mě nebolí, jíst můžu a mluvit také," prozradil z nemocničního lůžka krajní obránce SK.

Vzpomínáte si, jak k všemu zranění došlo?
Pamatuji si všechno. Šel jsem do vysokého balonu a najednou hrozná rána. Musel jsem střídat, i když jsem si ze začátku myslel, že to dohraji. Když se jsem se ale zvedl ze země, tak se mi točila a bolela hlava. Nešlo to. Sanitkou mě hned odvezli do kladenské nemocnice, kde jsem byl na třech rentgenech a také na počítačovém tomografu. Po třech čtyřech hodinách za mnou přišel na pokoj pan primář a řekl, že to hned odoperuje.

Vrátíte se na podzim na trávník?
Prý ano. Primář říkal, že během dvou tří týdnů bych mohl začít hrát. Uvidíme. 

Budete mít masku jako Petr Čech?
Je to dost možné, naštěstí to byla rána na jařmovou kost, která je mezi okem a spánkem. Měl jsem prý štěstí. Kdyby to šlo o kousek výš, tak jsem možná dopadl jako Čech.

Pamatuji si, že ještě v lize měl Vít Beneš zlomenou čelist z utkání v Českých Budějovicích. Vzpomněl jste si na to?
Ten to měl zdrátované a nemohl ani jíst. Já to mám proti němu dobré, nemám ani modřinu. Také se o mne v nemocnici výborně starají a budu zde ještě tak dva nebo tři dny.