Týnec n. S. – Tuchlovice 3:2 (3:0)

Nekoncentrovanost byla hlavním viníkem tuchlovické prohry. Hned v 1. minutě Pečonka zlikvidoval šanci po chybné Střelově rozehrávce, další chybu hostů už Týnec potrestal. Přes Vondru se prosadil hlavou Moravec.

Už ve 14. se stav měnil podruhé. Po narážečce se před Pečonkou ocitl Skála. Možnosti ale měli i hosté. Jednu šanci odvracel obránce na čáře a vzápětí Holan z 25 m zatřásl břevnem. Domácí byli v koncovce přesnější, ve 20. Skála opět sám před brankářem zvýšil na 3:0.

A to ještě Brož zmařil na čáře další jejich šanci. V závěru půle měl na dosah snížení Střela, jeho pokus ale zastavila špička brankářovi kopačky!


Do druhé části hosté pozměnili sestavu – posílili ofenzivu. V 50. jejich nejlepší hráč Kedroň protáhl gólmana a v 70. krásnou ranou z 22 m přece jen snížil. Když v 81. Hejduk poslal do sítě odražený míč, přišel velký nápor Tuchlovic.

V největší šanci Jalaghoniova hlavička letěla vedle. Na druhé straně si domácí do otevřené obrany vytvořili dvě šance.
„Nezvládli jsme prvních dvacet minut, projevila se neúčast potrestaného Dimova a zraněného Peroutky. Ztratili jsme minimálně bod,“ konstatoval tuchlovický předseda Stanislav Šulc.

Branky: Skála 2, Moravec – Kedroň, Hejduk.
Tuchlovice: Pečonka – Vondra, Andrle, Brož, Mencl (46. Brzák) – Kedroň, Hejduk, Holan (28. Vaigl), Střela – Jalaghonia, Fitko.