Nejlepší hráči výběru z SK Kladno do Nymburka nemohli, termín totiž kolidoval s akcí výběru Krajského fotbalového svazu. Náhradníci se snažili, ale přece jen úrovně borčíků z SK nedosáhli.

Kladenští na úvod přehráli Nymburk 3:1 a po neúměrně dlouhé přestávce zaviněné pozdním příjezdem jejich soupeře Příbrami začali s Marilou velmi špatně. Po pěti minutách prohrávali 0:2, a byť se potom snažili, výsledek už nezměnili. Ihned po skončení utkání museli hrát znovu – proti OFS Praha-východ, ale obavy koučů se nepotvrdily a družstvo ve vedru vyhrálo 3:1. následně Příbram podlehla Nymburku, ale díky lepšímu vzájemnému zápasu se před Kladno dostala.

Na úspěchu OFS Kladno se podíleli trenér Milan Hlavnička, jeho asistent Renata Hlavničková, vedoucí Karel Procházka a hráči Čížek, Baruzzi, Jak. Červenka, Čuřík, Spurný (všichni SK Kladno), Beran, Krovoza, Bořík, Vegh (všichni Sparta), Skopec, Dvořák, Veselý (všichni Kablo), A. Červenka (Hrdlív), Graf (Buštěhrad), Šteberl, Kašpar (Brandýsek) a Bureš (Slovan).

Podle direktoriátu turnaje se nejlepším brankářem stal kladenský Jakub Bureš, Adolf Červenka byl nejlepším střelcem. Nejlepším hráčem se stal příbramský Radim Červenka. „Ačkoliv nebyla nejvyšší meta dosažena, účast ve finále a druhé místo můžeme zařadit mezi největší úspěchy výběrů okresu v dosavadní historii. Všem z týmu za to patří poděkování,“ řekl předseda trenérské rady OFS Kladno Jaroslav Němeček.