To byla hlavní náplň schůze, ale tradičně byla také zhodnocena uplynulá sezona. Účastníci dále pogralulovali letošním oslavencům, zejména čestnému předsedovi OFS Ludvíku Kafkovi (75 let) a kačickému Rudolfu Frolíkovi (60). Následně vzpomněli minutou ticha těch, kteří již mezi ně dorazit nemohli.
Jedním z nich byl i Josef Patera, člen výkonného výboru, jehož nahradil po jeho skonu Petr Slánský z ČSTV Kladno a byl zároveň kooptován do VV, kde bude vykonávat funkci hospodáře.

Místo odstoupivšího šéfa komise mládeže Františka Červenky bude zastávat hostouňský Zdeněk Šilhán, ten ale kooptován do výboru zatím nebyl.
V losování se vyskytlo několik patálií, nicméně třeba Libušín se se Svinařovem dohodl na místě. To nešlo v okresním přeboru mezi Tuchlovicemi a Knovízí, Knovízští totiž po přijetí čísla hned odjeli. Předseda STK Josef Havlík tak využil svého práva a udělil čísla sám. "Dělám to asi po třech nebo čtyřech letech, ale musím," podotkl z podia.

„To mě trochu mrzí, že některé oddíly nepočkaly do konce. A je škoda, že nebyl přijat návrh rozhodčích, aby se do zápisu psalo jedenáct hráčů plus náhradníci. Kluby hlavně třetích a čtvrtých tříd si přály zachovat stávající model, aby náhradníci nastupovali na registrační průkaz,“ řekl předseda OFS František Běhounek, který zároveň pochválil místopředsedu svazu Petra Blažeje za vedení aktivu, jež mělo skutečně úroveň.