Jeho tým střídal jen o poločase, což svádělo k myšlence, že Hejkal jedná podle Procházkových pokynů. Hejkal to ale odmítl. "Mluvil jsem s ním jen před zápasem, pak už vůbec ne," dodal.

S virózou laboruje i střelec Tatanašvili, ve středu proti Baníku by prý ale měl být k dispozici. Zápas se mu ale nehodnotil snadno. "Dotřicáté minuty jsme byli Teplicím víc než vyrovnaným soupeřem, jenže v koncovce nám létaly míče na tribunu, zatímco domácím do branky. Hrozně se mi nelíbilo dohrání prvního poločasu, to se nesmí stávat ani tak mladému týmu," řekl a hned vzápětí vytknul hráčům i volbu nevhodných kopaček a kolíků. "Při prvním gólu podklouzl Zoubek, při třetím Strnad, při čtvrtém Beneš. To už je trochu moc," dodal.

Zato teplický Jiří Plíšek se pořádně radoval. "Konečně zápas, na který čekáme celé jaro. Dokázali jsme proměnit víc než jednu šanci, navíc šli hráči až do konce i za dalšími góly. Toho si cením," řekl Plíšek, který se opět musel obejít bez zraněného stopera Kleina. "Do 30. minuty to přitom bylo vyrovnané, Kladno ukázalo, proč k němu máme takový respekt. Tu půlhodinu odehrálo velmi kvalitně a je potřeba vyzdvihnout fantastické zákroky Martina Slavíka. Pak teprve se náš výkon zvedl," dodal.