2. SK Hřebeč. Patřil mezi žhavé favority, po jarní prohře v Hostouni však musel ostrouhat. Přesto zde mohou být svým způsobem spokojeni, protože takové jaro jako letos v přeboru nepamatují. Kdyby ale Hřebečští častěji podávali výkony, na které mají, mohli Hostouň zlobit déle. Jejich nejzářivější hvězdou byl střelec Čáp. Oproti jiným sezonám neměli výraznější potíže s disciplínou.

3. Novo Kladno. Jeden z menších předsezonních favoritů ukázal, že na postup je ještě mladý. Hlavně pak na podzim, kdy ale dokázal jako jediný porazit Hostouň (3:0)! Jaro už bylo mnohem lepší. Po fotbalové a fyzické stránce kvalitní tým se zlepšil dozadu, kde ale má stále okénka. V jeho zápasech se diváci nenudili. Střílel hodně gólů a také jich hodně inkasoval.

4. Kablo Kročehlavy. Po mrzkém podzimu celého mužstva se mu rozstřílel kanonýr Rolný, který dosáhl hranice 30 gólů. Výtečně ho v ofenzivě podporoval L. Zdvořáček. Právě útočný fotbal Kablo na jaře zdobil, byť to trošku bylo na úkor defenzivy. Ta ale byla čtvrtá nejpevnější v soutěži. Totéž platí o ofenzivě. Třetí místo neobhájilo jen vinou horší bilance s Novem.

5. SK Kamenné Žehrovice. Černý kůň podzimu se na jaře proměnil v neškodné hříbátko, se kterým si soupeři občas pohrávali. Jednoznačně za to mohla neustále zaplněná marodka, svalová zranění byla žehrovickou pohromou. často tudíž naskakovali béčkaři, což se promítlo do výsledků. Tým hodně ztrácel na hřištích soupeřů.

6. Slovan Velvary B. Na podzim sbírala body pro klid do odvet ´stará garda´, na jaře to zde bylo o nabírání zkušeností pendlujících dorostenců. Nováčka soutěže nejvíc těší body nasbírané venku při soubězích s áčkem.

7. SK Velké Přítočno. Jako noc a den byla rozdílná střelecká potence druhého z nováčků na podzim a na jaře. V první polovině sezony zahazoval jednu šanci za druhou, ve druhé mušku výrazně zlepšil a dostal se až na sedmé místo! Cítit byly obě posily Jícha a Přerost, zásadní však byl návrat kouče Petra Kremláčka, jenž si po postupu do přeboru musel nečekaně sbalit kufry.

8. SK Pchery. Skvělý podzim vystřídalo mdlé jaro. Zavinila to zranění obránce Vyhnala a kanonýra Vondráka, který hrál od prvního jarního kola se sebezapřením a střelecky ho dokázal zastoupit pouze Rác. Než si defenziva týmu sedla, padal v tabulce, v pravý čas se však vrátil do normálu.

9. Sparta Kladno. Po špatném podzimu, do kterého se promítla zoufalá tréninková morálka, měla jediný cíl – záchranu. Tomu podřídila vše. I díky příchodu zkušeného Josefa Fujdiara jí vyšel začátek jara a byť se ve srovnání s první polovinou soutěže herně příliš nezvedla, nakonec to stačilo k záchraně. Měla problém na postu brankáře, kde se vystřídalo devět jmen!

10. TJ Tuchlovice B. Zde mohou být spokojeni jen s tím, že mužstvo nesestoupilo, jinak moc důvodů k radosti nebylo. Na výkonech se podepsala mizerná tréninková docházka a jak přiznal trenér Josef Bešta, bez kluků z áčka by měli problémy přebor udržet.

11. Sokol Knovíz. Dobrý podzim, tragické jaro – druhé nejhorší ze všech. Přitom ho začala remízou s Hostouní! Její hřiště už není obávanou tvrzí. Dokonce má doma pasivní bilanci! Tým pořád musí táhnout matadoři Pihrt, Svoboda a Herberstein.

12. Slovan Kladno. Před sezonou myslel na vyšší příčky, bohužel se ale nepodařilo doplnit stárnoucí kádr a už po podzimu bylo zřejmé, že bude hrát hluboko ve druhé polovině tabulky. Na jaře byla chvilkovým impulsem změna na trenérském postu, pak se ale vše vrátilo do starých kolejí. Chybí mu střelec, má však gólmana Macíka, jenž ho udržel na čárou ponoru.

13. Baník Libušín. Výtečný začátek, nakonec solidní podzim a moc špatné jaro, na kterém nic nezměnilo ani zimní nové vedení klubu. K tomu přestal hrát skvělý stoper Sucharski, přišel dlouhý trest Kopřivy a ještě tradiční nezájem dobrých béčkařů. Sahalo se tak do starých pánů. Suma sumárum – boj o udržení až do předposledního kola. Zmínění dva borci naštěstí pro Libušín naskočili do hry v pravý čas.

14. SK Otvovice. Všechno zde zpackali už na podzim, kdy nahráli jen sedm bodů. Na jaře si nevedli tak špatně a až do předposledního kola byla záchrana reálná. Vinou značných a stále se opakujících absencí opor nakonec přebor neudržely. Dokonce dostali 102 gólů. Z venku přivezly jen tři body.