Od Otvovic se vzhledem k jejich nedávnému působení v okresním přeboru čekalo lepší postavení než osmé místo, které jim patřilo už v polovině sezony. Jaro měly nepatrně lepší, lepší bodová série se jim však nepodařila. Proto zůstaly ve středu tabulky.

Deváté Žižice nezastihl začátek jara v dobrém rozpoložení, proto si nedokázaly udržet podzimní šestou pozici. Z prvních šesti kol vytěžily pouhé dva body, ale druhá polovina odvet byla o něčem jiném. Čtyři výhry narušila jen remíza. Tečku za sezonou ale udělaly dvě prohry.

Desátá Pozdeň na tom nebyla po první polovině soutěže valně, ve druhé si ale postavení vylepšila o dvě pozice. Pořád však střídala dobré a špatné okamžiky. Například porazila Tuřany 3:1, aby posléze jako jediná na jaře odevzdala body Slatině (2:3). V konečné tabulce byla remízovým králem.

S jedenáctou pozicí se musela spokojit Zvoleněves, kterou v odvetách zřejmě poznamenal odchod brankáře Cílka. Třetí nejvyšší počet inkasovaných gólů v odvetách to alespoň naznačuje. Po dvou úvodních jarních remízách přišla série pěti proher. Po krátkém vzepětí v podobě dvou vítězství následovaly další tři porážky.

Dvanácté Klobuky si v odvetách polepšily o šest bodů, což jim v konečném účtování vyneslo o jednu příčku lepší pozici než na podzim, kdy měly nejslabší ofenzivu. Klíčové ale bylo jejich učinkování na hřištích soupeřů, kde si přišly na pouhých devět bodíků. Na jaře poprvé podlehly až v 6. kole.

Předposlední Neuměřice si oddechly, že sestupoval pouze jeden celek, jinak by měly velké problémy, protože neuměly vyhrávat. Ve druhé polovině soutěže to dokázaly pouze dvakrát, a bylo to až v samotném závěru, kdy pokořily Zichovec (3:0) a Slatinu (5:2). Že fotbal umí, ukázaly například v Černuci (1:1). Jejich obranná činnost ale byl zoufalá, zůstaly pouhý šest branek pod stovkou inkasovaných.

Poslední Slatina seděla na dně tabulky už na podzim a na jaře si bodově ještě pohoršila, když si jediné plus připsala s Pozdní (3:2). Celkově získal nejméně bodů, vstřelila nejméně gólů a jasně nejvíc jich obdržela. Proto si v nové sezoně opět zahraje IV. třídu.