Vedoucí celek přeboru Hostouň podlehl Tuchoměřicím z I. B třídy 1:4 (1:1, Říčka – Valtr 3, vlastní), když ve vyrovnaném utkání doplatil na mizernou koncovku, v níž byl soupeř takřka stoprocentní.

Béčko Velvar remizovalo s lídrem přeboru Mělnicka Novou Vsí 2:2 (2:1, Krška, Király).

Kamenné Žehrovice začaly proti Lidicím v devíti a v 5. minutě také prohrávaly 0:2. Postupně se daly dohromady, přesto to do půle bylo 0:5. Po obrátce se zvedly a nakonec se postaraly o zajímavý závěr zápasu, jejž prohrály 3:5 (Dutkovič 2, Novotný).

Pchery dokázaly remizovat s Braškovem 2:2. V půli vedli zásluhou Dufka 1:0, ve druhé však favorit však stav otočil, aby konečnou remízu určil Rác.

Kročehlavy změřily síly s třetitřídními soupeři. Béčko Lhoty porazily 5:0 (1:0, Hehejík 2, Rolný, Blanda, Jonák), už předtím si Kablo poradilo s Hrdlívem 3:1 (Rolný 2, Poucha).

První utkání hrály Tuchlovice B a vyvíjelo se pro ně dobře. V půli vedly góly Šubina nad béčkem Dobré 2:0, v závěru poločasu však přišly o vyloučeného Živného (šlápl soupeři na ruku) a v deseti už zápas nedokázaly dotáhnout do vítězného konce. Za stavu 2:2 však nedaly Střelou desítku (tyč), zatímco soupeř ano.

Také silného protivníka – Doksy mělo Velké Přítočno, které podle očekávání podlehlo 3:6 (2:4), když rychle prohrávalo 0:2. Do poločasu se stihl prosadit hned dvakrát na hrotu hrající Šiler. Po změně stran korigoval na přijatelných 3:6 Holeček.

Hřebeč byla na soustředění, odehrání duelu Sparty s Dubím zabránil terén, stejně jako v případě zápasu Libušín – Zlonice. Libušínští měli alespoň valnou hromadu, kde novým předsedou klubu zvolili Petra Břeha a sekretářem Jindřicha Šilhavého.

Slovan jednal o přípravném utkání se Sýkořicí, nakonec se ale kluby nedohodly. Nehrála ani Knovíz. Otvovice měly po turnaji v Mělníku volno, shání však soupeře na nastávající víkend. Zájemci mohou volat trenéra Petra Zábranského (606 856 333). Novo na turnaji ve Zličíně porazilo V. Černoc 4:2.