Hostouň remizovala v Praze se Slivencem 4:4 (3:1, Motlík, Bouška, Jančár, Hlava). Výsledek ovlivnil fakt, že Hostouňští za stavu 3:1 hodně prostřídali a toho soupeř využil k vyrovnání. Ve čtvrtek sehrála Hostouň parádní zápas s B dorostem SK, jenž skončil její výhrou 3:2 (Motlík 2, Kubát).

Hřebeč se utkala s Doksy a podlehla 2:4 (Sádecký, Čáp – Vlasatý, Junek, Fousek, Škvára z PK). Dokázala sice otočit na 1:2, pak už ale střílel pouze favorit.

Sparta Kladno nestačila na Družec, jemuž podlehla 0:3 (0:2). Byla však nucena do utkání postavit šest dorostenců, včetně gólmana.

Velké Přítočno remizovalo na hřišti kombinovaného Slaného 3:3 (1:1, Zieber, Holeček). První test na přírodním trávníku mu herně dvakrát nevyšel, přesto dokázalo srovnat dvougólovou ztrátu.

Slovan Kladno si v Dobrovízi zahrál na perfektním terénu, kde remizoval 2:2 (1:1). Góly M. Tyburce a Kubouška ale dvakrát vedl. Knovíz neměla nárok na výborný mladý tým Zlonic, který vyhrál 5:2.

Pchery hrály první půli v Kolčí proti Brandýsku v deseti a také ji prohrály 0:3. Ve druhé to bylo lepší, avšak Vyhnal snížil jen na konečných 1:4.

Chmury jsou ve tvářích žehrovických funkcionářů. Mužstvo netrénuje a neschází se ani na zápasy. Proti Lidicím chyběla obrana. Na závěrečných 1:3 korigoval Bureš.

Nuda rozhodně nebyla v Holubicích, kde Otvovice remizovaly 1:1. Nejzmoženější byli trenéři, kteří se celé utkání chytali za hlavy, na šance to totiž bylo minimálně osm osm. Za hosty po pauze vyrovnal Janouch.

Velvary B zvítězily v Uhách 6:2 (5:1, Pfleger 2, Krška, Hájek, Mašek, Vošmera). Moc spokojené ale nebyly, protože soupeř je moc neprověřil a utkání tak nesplnilo účel.

Libušín podlehl Hrdlívu 1:3. Jeho jediný gól dal Portužák, vítězové kopali dvě desítky.

Tuchlovice B, Novo Kladno a Kročehlavy nehrály.