Otvovice – Hostouň 0:9 (0:5). Domácí hráli v daném složení na hranici svých možností, na výtečného soka to však nemohlo stačit. Hosté vedli za patnáct minut už tři nula. Domácí desítce odolali, i když ve slušném utkání dohrávali v devíti. Jedním z provinilců byl Bláha, jenž v poločase opustil pult kiosku, aby doplnil počet hráčů domácích na jedenáct! Druhým pak brankář Břicháček. Na vydatné pomlázce se nejvíc podílel Motlík. Branky: Motlík 4, Bouška 2, Eiselt, Kubát, Brabec ( PK). ČK: Bláha, Břicháček (oba O). Rozhodčí: Hamza.

Hřebeč – Sparta Kladno 1:0 (0:0). Hosté potvrzovali, že jaro je zastihlo ve výborné formě, a kdyby ve druhé půli využili své možnosti, nemuseli odjet s prázdnou. Jejich prohra se zrodila osm minut před koncem. Svým sedmnáctým gólem sezony rozhodl Čáp. „Kluci hráli výborně, ale proti dvanácti uspět nemohli,“ čertil se na soudce po utkání jejich trenér Jaroslav Fujdiar. Domácí předseda Jindřich Burger kontroval: „Za tolik hrubých urážek rozhodčího mohou být rádi, že dohráli v jedenácti. Bylo to pro nás těžké utkání.“ Branka: Čáp. Rozhodčí: Nozar.

Slovan Kladno – Pchery 2:2 (1:0). Domácím patřily závěry poločasů. V posledních vteřinách prvního šli do vedení Herinkem, v nastavení druhého vyrovnali. Bylo to ale hodně šťastně, protože M. Tyburcovi střela nesedla a možná i s pomocí teče skončila v síti. Poločasový stav po obrátce alespoň na nějaký čas otočili Vondrák a Rác. Branky: Herink, M. Tyburec – Vondrák, Rác. Rozhodčí: Hudera.

Kročehlavy – Knovíz 1:0 (0:0). Na domácích se neklid ze špatných výsledků projevil v první hlavně půli v koncovce. Sice byli lepší, ale nevyužité šance ponechaly bezbrankový stav. Ten se změnil až po pauze, kdy už byla hra vyrovnaná. Dvacet minut před koncem Kříž vyzval ke skórování do prázdné brány Pouchu. Branka: Poucha. Rozhodčí: Rubeš.

Novo - Velké Přítočno 3:5 (2:0). Novo propadlo v defenzivě. V první půli ještě šance hostů přežilo a dokonce po dvou brejcích Moce vedlo 2:0. Po obrátce už Přítočno chyby trestalo. Novo se ještě zmohlo na vyrovnání na 3:3, ale definitivně ho pohřbila chyba brankáře Frolíka a po ní gól Pavlíčka hlavou na 3:4. Branky: Moc 2, Abrham - Lhota 2, Jícha, Pavlíček, P. Senko. Rozhodčí: Najman.

Velvary B - Libušín 3:1 (2:1). První půle patřila domácímu Bečvářovi, jenž otevřel skóre, a když Majtaník po svém faulu chytil penaltu Kopřivovi, zvýšil i na 2:0. Do pauzy však dali hosté kontaktní gól, dřív u míče než Majtaník byl Portužák. Ve druhé části se čekalo na gól až do 84. minuty, kdy Pfleger prostřelil gólmana a podtrhl výhru domácích. Branky: Bečvář 2, Pfleger - Portužák. Rozhodčí: Staník.

Tuchlovice B - K. Žehrovice 1:1 (0:1). Domácí se po dvou remízách do derby posílili (Jalaghonia, Stuchlý, Bašta) přesto si připsalio ještě třetí. První půle patřila hostům, kteří ji vyhráli gólem Novotného, po obrátce převzali taktovku domácí a po zásluze vyrovnali. Střelcem byl z TK Střela. Branky: Střela - Novotný. Rozhodčí: Laštovička.