K. Žehrovice - Velvary B nehráno. Hosté nepřijeli a tím zklamali domácího sekretáře Rosťu Kopačinského, pro kterého to měl být poslední zápas za první tým. "Už jsem byl oblečený v dresu,"povzdechl si nad pokaženou beneficí.Velvarští tvrdí, že na vině byla porucha autobusu. Spíš to ale vypadá, že neměli dost hráčů, v té době totiž hrál i dorost.

V. Přítočno - Otvovice 5:2 (3:2). Domácí vedli už od 3. minuty, pak ale během sedmi minut hosté skóreotočili. Nějaký čas to s nimi vypadalo celkem dobře, než všakještě do půleobdrželi rychlepo sobě dva góly.Po změně stran to ještě chtěli zkusit, jenže brzkýčtvrtý gól je srazil do kolen.Nakonec mohou být rádi, žestovku obdržených branek překročili jen o dvě.Branky: Holeček 2, J. Lhota 2, Zieber- Bečan, T. Břicháček. Rozhodčí: Najman.

Pchery - Hřebeč 1:4 (1:0). Domácí vedli od 8. minuty zásluhou Ráce, který však byl za chvíli vyloučen (10.). Hosté přesilovku využili až v 58. minutě,když pak dali druhý gól,domácí se sesypali.Možnáměl na jejich výkon vliv moment ze 70. minuty, kdy po srážce s brankářem zůstal se zapadlým jazykem ležet Král, jemuž bleskově přispěchalna pomoc hřebečský Sušil."Moc mu za to děkujeme," prohlásil předseda Pcher František Dufek. Branky: Rác -Čáp 2, Janík, Sádecký. ČK: Rác (P). Rozhodčí: Dvořák.

Libušín - Kročehlavy 1:6 (0:2). Hosté před přestávkou zvýšili Blandou na 2:0 z desítky,při níž byl vyloučený domácí Pucholt.Své oslabení však poobrátce nebraliLibušínštína vědomí a proti zkušenému soupeři si nehlídali zadní vrátka. Ten nekompromisnějejich naivitupotrestaldalšími čtyřmi góly.Branky:Bučko - Blanda 2 (jedna z PK), Hehejík, Rolný, Kříž, Poucha.ČK: Pucholt (L).Rozhodčí: Fujdiar.

Slovan Kladno - Novo Kladno 1:4 (1:1).Ve vyrovnané první půli hosté brzy vedli, stejně rychle ale o náskok přišli.Po změně stranuž mělo Novo jasně navrch - jak fyzicky, takherně a hlavně bylo důraznější při zakončování. Jeho tři góly padly z těsné blízkosti, čtvrtý dovezl Kovařík až do brány.Vítězovévyužili i toho, že domácíneměli nikoho na střídání.Branky: Poupě - Froněk, Váňa, Šromovský, Kovařík.Rozhodčí: Šulek.

Tuchlovice B - Hostouň 2:6 (1:1). Hostům byl v první půlivelkou překážkou brankář Zelenka, kterého překonal pouze Hlava. Do pauzy alebylo vlastním gólem srovnáno. Po změně stran se už favorit prosazoval i střelecky.Kuriózní a úsměvný moment přišel hned po gólu na 1:5. Za Kukelku šel do brány hráč z pole Bouška s tím, ženení problém udržet dvacet minut čisté konto.Než se ale stačil na hranici šestnáctky doobléknout, přímo z rozehrání ze středového kruhu ho přeloboval Šubin!Branky: vlastní, Šubin - Hlava,Sajdl, Kubát, Bouška, Motlík,Brabec. Rozhodčí: Staník.

Sparta Kladno - Knovíz 6:3 (3:0).Domácí byli v prvním poločase jasnělepším týmem a svoji převahu také gólově vyjádřili. Po změně stranprostřídali a také třikrát inkasovali, soupeře však na dostřel nepustili a s přehledem vyhráli. Branky: Svoboda 2, Korytko 2,Hlaváček, Hanzlík - nehl.Rozhodčí: Gaži.