Kam. Žehrovice - Knovíz 8:0 (4:0). Slaboučká defenziva hostů se štěstím odolávala do 32. minuty. Pak ale za to vzal domácí Sibera, jenž svůj tým zklidnil. Nejprve po závaru otevřel skóre a už za tři minutyposadil míč na hlavu Dudy, jenž do té doby zazdil tři šance. První příležitostutkání ale měli hosté,když Soukupova teč jen lízla tyčku (16.).V pohodě hrající domácí už soupeře do zápasu nepustili. Do půle dali ještě dvě branky a od té chvíle byl zápas jen otázkou výše skóre.Branky: Duda 3, Sibera 2, Fišer, Kašpar, Širůček (PK). Rozhodčí: Hájek - Hlavnička, Hudera.

Hrdlív - Stochov 0:2 (0:0).Nejprvesi domácí hroty Mišík a Kasl vylámaly zuby na skvělém brankáři Zemkovi, aby na druhé straně v tutovce přestřelil Lichner, jenž po chvíli odstoupilpro zranění. S Burleho šancí si pak poradil gólman Rosenkranz. Druhá půle nezačala pro hosty dobře, kdyžse hloupě vykartoval Grigel (52.).Hrdlív ale v přesilovce totálně herně selhal. NaopakHampel parádním trestňákem poslal Stochov do vedení (61.), které pohodlnězvýšil Douša (73.). Předtím ale Zemek skvěle čapnul Mišíkovu hlavičku.Branky: Hampel, Douša. ČK: Grigel (S).Rozhodčí:Dvořák - Kindl, Prach.

Kročehlavy - Tuchlovice B 3:0(1:0). Domácí mírnou převahu z úvodu utkání korunovali přesnou hlavičkou Šípka. Pak ale Šíma z malého vápna brankáře Beránka nepřekonal.Ve druhé části hosté ožili. Dvě možnosti měl Froněk, ale víc příležitostí bylo přece jen na před tuchlovickou brankou. Góly však padaly jen z pokutových kopů, oba proměnil Blanda. Na stavu nic nezměnilhostující Kapr, jenžzblízka přestřelil a ani Rolný, jehož sólo zlikvidoval Beránek. Branky:Blanda 2 (obě z PK),Šípek. Rozhodčí: Hudera.

Pchery - Hřebeč 2:5 (1:2). Domácí neměli proti výbornému soupeři ani chvíli nárok, snad jen ke konci půle, kdy snížili na 1:2. Hosty však gól do šatny nerozhodil a opratě utkání nadále drželi pevně v rukách. Výtečný byl opět střelec Čáp, jenž nastřílel hattrick. Domácí pouze korigovali na 2:4. Poslední gól dostali z půlky, kdy už prý hráli ´power play´. Jejichgólman se v té době vyskytoval kdesi v poli.Branky: Vacíř, T. Bernard - Čáp 3, Procházka, Janík. Rozhodčí:Nozar.

Sparta Kladno - V. Přítočno 0:2 (0:1). První půlhodina utkání vyzněla jasně pro hosty, kteří také brzy vedli zásluhou hlavičky Jíchy. Zbytek půle a celá druhá část už byly víceméně vyrovnané s tím, že častěji branku ohrožovali domácí.Gól ale padl do jejich sítě.Po rychlém protiútoku Lhotovu střelu brankář Průcha jen ztlumil a pro svátečního střelce Pavlíčka nebyl problém určitkonečný výsledek. Branky: Jícha, Pavlíček. Rozhodčí: Blažej.

Novo Kladno - V. Dobrá B 8:0 (2:0). Byť se téměř výhradně hrálo na polovině hostů, drželi Doberští jakoustakous naději téměř hodinu hry. Rychlí, fyzicky a kombinačně na výši domácí pak soupeře definitivně knockautovali, když neomylně trestali jeho chyby. Za zmínku stojí gól na 5:0 v podání dorostence Santlera, jenž si na malém vápně drze poradil s beky i gólmanem. Hosté když už se dostali do koncovky, netrefili bránu. Branky: Bureš 3, Váňa 2, Filip, Santler, Sikora. Rozhodčí: Rubeš - Soused, Choleva.

Slovan Kladno - Libušín 2:0 (1:0). Ve vyrovnaném utkání domácí vítězství vybojovali. Do střelecké listiny se zapsali borci dvou generací. Skóre otevřel zkušený Pařízek, jenž šel důrazně do hlavičky. Po změně stran jistil výhru Slovanu Kouba, který se prosadil až nadvakrát. Hosté měli největší příležitost v závěru utkání, brankář Macík však předvedl jeden z famózních zákroků ze svého bohatého registru. Branky: Pařízek, Kouba. Rozhodčí: Staník - Dolenský, Sobotka.

Premiéry: První gól nové sezony dal žehrovický Sibera, prvním vyloučeným je stochovský Grigel, první gól z penalty vstřelil kročehlavský Blanda, první hattrick zaznamenal žehrovický Duda. Čtyři utkání přeboru řídili tři rozhodčí.