Jak vidí víkendové duely, nám prozradil kapitán Knovíze Radek Duda. Vedle jeho tipu je názor redakce.

Libušín - Velká Dobrá B. Myslím, že Dobrá po debaklu opět prohraje, protože Libušín se posílil a doma bude dobrý. Tipy: 3:1 – 2:1.

Hřebeč - Sparta Kladno. Tady není o vítězi utkání pochyb. Největší favorit doma nezaváhá a každý jiný výsledek než jeho vítězství by byl nejen pro mě obrovským překvapením. Tipy: 4:0– 3:0.

Stochov - Pchery. Tady bych to viděl na remízu nebo na těsné vítězství mužstva hostů, kteří mají s přeborem, na rozdíl od nováčka, zkušenosti. Tipy: 0:1 – 2:2.

Knovíz - Hrdlív. Sám nevím co od utkání čekat. Budeme se snažit odčinit debakl ze Žehrovic, kde nám scházeli někteří hráči. Teď sice budou, ale podle mých informací nepřijdou zase jiní. Po odchodu čtyř klíčových hráčů jsem tušil, že na tom moc dobře nebudeme. Hosté ale také špatně začali, takže si myslím, že o branku bychom mohli vyhrát. Tipy: 3:2, 1:2.

Velké Přítočno – Kročehlavy. Vidím to na hodně vyrovnané utkání, ve kterém budou hosté o chloupek lepší a těsně zvítězí. Tipy: 1:2, 2:1.

Tuchlovice B – Novo Kladno. Domácí se určitě posílí kluky z kádru áčka, ale na Novo to myslím stačit nebude. Tipy: 2:4, 4:4.

Slovan Kladno – K. Žehrovice. Hosté vyhrají, protože mají dost kvalitní mužstvo, o čemž jsme se přesvědčili na vlastní kůži.