Trenér si šel zalovit
Tuchlovice byly málo nebezpečné v derby v Žehrovicích, které od stavu 1:0 zvládly zápas takticky na jedničku. První branku, kterou po rohu zaznamenal hlavou Stehlík, viděl trenér a gólman v jedné osobě Beránek ze střídačky, další míče už ze sítě lovil osobně. Mezi tři tyče totiž musel hned po gólu za zraněného Zelenku. Po změně stran z brejku zvýšil Kopačinský, a v posledních deseti minutách se prosadili ještě Kašpar a Duda.
K. Žehrovice – Tuchlovice B 4:0 (1:0, branky: Stehlík, Kopačinský, Kašpar, Duda, rozhodčí: …).

Proti deseti? Nevýhoda!
Pcherům se už za 35 minut vykartoval Rác a nezkušení mladíci Nova nedokázali dlouhou přesilovku využít. V první půli domácí dvakrát podržel gólman Malý, zatímco druhou hosté absolutně nezvládli. Sice nějaké možnosti měli, ale spíš čekali, že se oslabený soupeř porazí sám. Domácí nejvíc hrozili ze standardek a z té poslední rozhodli. V 87. minutě po rohu doklepl míč do sítě T. Bernard. Pchery tak potřetí za sebou doma strhli výhru na svoji stranu v závěru utkání. Kuriózní je, že jejich střídačka zela prázdnotou.
Pchery – Novo Kladno 1:0 (0:0, branka: T. Bernard, čk: Rác, rozhodčí: Hes).

Pomohl šťastný gól
Stochov v Libušíně zklamal, přesto držel bezbrankový stav až do 65. minuty, kdy celkem smolně inkasoval po Škrábově trestňáku ze strany a střely z chumlu hráčů. Vedení domácích to ale bylo zasloužené, protože měli rozhodně víc šancí. Ty začali proměňovat až když hosté fyzicky odpadli. Na 2:0 zvýšil Portužák do prázdné branky a definitivní podobu dal výsledku dvě minuty před koncem po úniku J. Volf.
Libušín - Stochov 3:0 (0:0, branky: vlastní, Portužák, J. Volf, rozhodčí: Najman).

Srdíčko nestačilo
Knovíz bojovala proti jasně lepší Hřebči jako lev, přesto utrpěla debakl. Od 2. minuty ale vedla po nechytatelné střele M. Drbala, pozitivní pro ni bylo i to, že po chvíli chytil Bělohradský Čápovi penaltu. Pak se ale dvakrát trefil Kott, a když po změně stran za stavu 1:3 těsně minula branku hostů bomba Hovorky, rozpoutali hosté sedmigólovou kanonádu. Poprvé se za ně trefil i dorostenec Baranec. „Přestože jsme vysoko prohráli, měl jsem z našeho výkonu lepší pocit než v předešlých zápasech,“ uvedl domácí kapitán Radek Duda.
Knovíz - Hřebeč 1:10 (1:3, branky M. Drbal - Kott 4, Čáp 3, Janík, Procházka, Baranec, rozhodčí: Nozar).

Trenérovo zklamání
„Ztratili jsme dva body. Sparta nehrála dobře, ale my toho nevyužili, naopak jsme se jí přizpůsobili,“ zlobil se na svůj tým po derby trenér Kročehlav Zdeněk Muláček. Hosté měli víc možností, tu největší ve vyrovnaném prvním poločase, kdy střelu Šípka domácí odvraceli na čáře. Druhý poločas patřil už patřil jim, ale bojovná Sparta zuby nehty remízu ubránila.
Sparta Kladno – Kročehlavy 0:0 (rozhodčí: Švagr).

Nechyběla rýmovačka
Hosté přijeli v jedenácti lidech a k tomu bez gólmana. Mezi tři tyče se postavil obránce Kropáč, který držel čisté konto do 38. minuty, než fauloval Vondráka. Penaltu proměnil Hrabovský. Krátce po změn stran zvýšil Svoboda a po gólmanově minele i Mišík. Hosté si za celý zápas vyloženou šanci nevytvořili, avšak alespoň viděli, jak se to dělá. Ukázal jim to krásná akce Dandy a Jandy.
Hrdlív – V. Dobrá B 4:0 (1:0, Hrabovský z PK, Svoboda, Mišík, Danda, rozhodčí: Rubeš).

Zvrat nikdo nečekal
Přítočno může litovat, že na Slovanu zpřevahy v první půli vytěžilo pouze jedinou branku. Po změně stran se totiž děly neuvěřitelné věci. Kdo čekal, že domácíza osm minut nastřílítři branky? První však padla z ofsajdu. Zadalších osmminut přidali veteránem Šálou ještě čtvrtou!Omráčení hosté se sice snažili, ale víc než na jednu korekci výsledku -i zásluhouvýborného Macíka, nedosáhli.
Slovan Kladno - V. Přítočno 4:2 (0:1, branky: Kouba, Herink, Pařízek, Šála- Jícha, rozhodčí: Hamza).