Vedoucí Hřebeč byla po nějaké době spokojená s výsledkem a hlavně se svým výkonem. Na půdě Žehrovic předvedla kvalitní hru, kterou přetavil ve tři body její kanonýr Čáp. Po půlhodině otevřel skóre a v nástupu do druhé půle proměnil samostatný únik z půlky hřiště. Domácí vstřelili kontaktní gól pět minut před koncem Gregorem a v závěru dokonce sahali po bodu. Remíza by ale nebyla spravedlivá, protože vítězové mimo jiné v první části nastřelili dvě tyče.
K. Žehrovice - Hřebeč 1:2 (0:1, branky: Gregor - Čáp 2, rozhodčí: Hes).

V Kročehlavech na sebe v derby narazily celky, kterým se střelecky přestalo dařit. Lépe se tady s koncovkou vypořádalo pohyblivější Novo, které si odvezlo tři body. Oba soupeři museli sestavy lepit a hosté postavili kouče Filipa, po jehož přihrávce otevřel skóre Kovařík. Do druhého poločasu za něj nastoupil Váňa, jenž dorážkou v 55. minutě upravil na 0:2. Domácí snížili pět minut před koncem. Rolný si pohrál se čtyřmi bránícími hráči a po faulu na něj Poucha z desítky korigoval.
Kročehlavy - Novo Kladno 1:2 (0:1, branky Poucha z PK - Kovařík, Váňa, rozhodčí: Hamza).

Fanoušci Hrdlíva byli nadšení z prvního poločasu souboje z Přítočnem. V nejatraktivnější části zápasu byli domácí útočnější a byť hosté dvakrát vyrovnali, šli na pauzu s dvoubrankovým náskokem. Ten je však dokonale uspal a toho hosté, které musely poslední dva druhé poločasy v noci strašit, toho využili. Na hřišti byli pány oni. Za osm minut vyrovnali a pět minut před závěrečným hvizdem strhli výhru na svoji stranu. Hattrick dokončil Šiler!
Hrdlív - V. Přítočno 4:5 (4:2, Kasl 2, Vondrák 2 - Šiler 3, Valenta, Holas, rozhodčí: Štětina).

Libušín málem doplatil na tradičně bídný začátek poločasů. Kdyby totiž hosté z Knovíze v úvodu utkání proměnili své dvě tutovky, nemuseli by opět odjet z debaklem. Domácí špílmachr Kopřiva naopak dvěma góly svůj tým uklidnil, a když v 51. minutě Libušín zvýšil na 4:0, hosté se z trávníku vypařili. Vítězové další možnosti neproměnili a nebýt toho, že soudce knovízské trápení ukončil o pár minut dřív, mohli atakovat desítku.
Libušín - Knovíz 8:0 (3:0, branky: Kopřiva 3, Thon 2, J. Volf, Portužák, rozhodčí: Hudera).

Vysoká výhra Sparty nad Dobrou svádí k domněnce, že soka snadno přejela. Jak ale domácí sami upřímně přiznali, bylo to pouze tím, že se jim lépe dařilo v útoku a hlavně v koncovce. Jinak jejich výkon fotbalově za moc nestál. To platí také o soupeři, jehož mladičký tým nedokázal vyzrát na pozorného Dudáčka.
Sparta Kladno - V. Dobrá B 7:0 (Svoboda 3, M. Osvald 2, Fridrich 2, rozhodčí: Kindl).

Soupeři konečně musí vzít na vědomí, že Pchery doma body nerozdávají, ač soky herně nedrtí. Tuchlovice u nich vedly po gólu Svobody z penalty, v posledních vteřinách prvního dějství však domácí také z desítky vyrovnali. Rozhodla 70. minuta, v níž hosté zahrávali roh, který skončil u gólmana Malého, jenž založil bleskový kontr, na jehož konci byla Rácova dorážka. Pcherští pak využili snahy hostů o vyrovnání k další brejkové a gólové akci.
Pchery - Tuchlovice B 3:1 (Rác 2, Hvězda z PK - Svoboda z PK, rozhodčí: Rubeš).

Ani Deníku ani veřejnosti nedal svaz na vědomí, že Slovan bude hrát proti Stochovu na umělce SK (15 hodin). Jediný gól padl v 15. minutě, kdy domácí Machač z desítky rozhodl duel, v němž si hosté zasloužili vyhrát. Překonat brankáře Macíka však pro ně byl velký problém. Možností k tomu měli dost. Když už to Hampel dokázal, postavilo se míči do cesty břevno. Stochovským od 30. minuty nepomohlo ani umělé osvětlení.
Slovan Kladno - Stochov 1:0 (1:0, branka: Machač z PK, rozhodčí: Ferenčíková).