Před týdnem vstřelily Žehrovice Dudou vítězný gól vnastaveném čase. Proti Novu ale nastoupily bez zmíněného kanonýra a gólem Střesky vnastavení tentokrát prohrály 0:1 ony. Hosté už na začátku trefili Burešem břevno, zatímco na druhé straně selhal všanci Kopačinský. Nepříliš kvalitní zápas byl vyrovnaný do 70. minuty, zbývající čas už patřil hostům, kteří zřady příležitostí využili až tu poslední.
K. Žehrovice – Novo Kladno 0:1 (0:0). Branka: Střeska.

Dokud se Spartě v Družci nezranil předstoper, byla nebezpečná. Domácí hlavně zlobil Fridrich, který se však musel stáhnout do obrany, čímž se ofenzivní kvality hostů o poznání zmenšili. Po obrátce už b yli domácí borci lepší a také strhli tři body na svoji stranu. Křížnou ránou z hranice šestnáctky je zařídil Křivánek, jenž společně s exspar´tanem Hnízdilem soupeře nejvc zlobili.
Družec – Sparta Kladno 1:0 (0:0). Branka: Křivánek.

Na Stochově první poločas moc krásy nepobral. Ve druhém poločase domácí zvýšili aktivitu a ovoce to přineslo až v 64. minutě, kdy po centru do vápna Najer zády k bráně přes hlavu skóroval. Za osm minut po krásné akci propálil ze strany brankáře Brandýsku Burle. Z následné převahy hostů nic nebylo, naopak Stochov v 90. minutě využil jeden z brejků Šubinem. V nastavení hosté korigovali z penalty Vaňkem, v průběhu zápasu však přišli o dva stední obránce a navíc přijeli bez Porazila.
Stochov – Brandýsek 3:1 (0:0). Branky. Najer, Burle, Šubin - Vaněk z PK.

Kdo předpokládal, že by Libušín mohl překvapit tresty oslabené Přítočno, měl pravdu. Hosté sice vedli po rohu a gólu Šilera, jenže za chvíli vyrovnal navrátilec do libušínské sestavy Kopřiva a ve 35. minutě po rychlé akci střelou z vápna strhl vedení na stranu domácích J. Volf. Po změně stran hosté Baník přitlačili, utekl jim však L. Volf a bylo to 3:1. Přítočno sedm minut před koncem vstřelilo z pokutového kopu kontaktní gól, na první výhře Libušína však hektický závěr nic nezměnil. Utkání byl sice místy vyhrocené, zásluhou soudce Hamzy však incidentům nedošlo.
Libušín - Velké Přítočno 3:2 (2:1). Branky: Kopřiva, J. Volf, L. Volf - Šiler, Jícha z PK.

Hrdlív prolomil rýsující se podzimní kladenské prokletí. S Kročehlavy to ale neměl vůbec jednoduché. Do vedení ho poslal po rohu hlavou Kočinský, brzy však bylo srovnáno. Bratrskou spolupráci Zdvořáčků zakončoval Lukáš. Hosté ale po hodině hry opět neubránili rohový kop, po němž Mišík také hlavou vrátil domácím náskok. To ho sice udrželi, museli však čelit tlaku hostů. Sám na bránu běžel Rolný, kterého neposlechl balon.
Hrdlív – Kročehlavy 2:1
(1:1). Branky: Kočinský, Mišík – L. Zdvořáček.

V Tuchlovicích vstřelili první branku utkání až ve vyrovnané druhé půli hosté ze Pcher. Jejím autorem byl Rác. Pak ale domácí gólman Zelenka čapnul Brázdovi penaltu aby posléze Rác ještě trefil břevno. Tuchlovičtí nakonec vyrovnali, když se sedm minut před koncem trefil Vicenec. V první části měli domácí územní převahu a kdoví, jak se utkání vyvíjelo, pokud by Plecitý proměnil svoji tutovku.
Tuchlovice B - Pchery 1:1 (0:0). Branky: Vicenec - Rác.

Gólman Slovanu Macík v první půli deptal ofenzivu Slaného, zatímco jeho ofenzivní spoluhráči zase zadní řady hostů. Výsledkem bylo poločasové vedení 3:0, které určily krásné branky domácích. Ti využili všechny své šance. Snaha výborných hostů neutuchala ani po přestávce. Z velké územní převahy však dlouho neskórovali, až se to podařilo koníčkem Kozelkovi. Vstřelili i kontaktní gól, o nějž se zasloužil Kuhn. V závěru však hosté opět nedokázali najít správný recept na Macíka. Slovan Kladno - Slaný B 3:2 (3:0). Branky: Machač 2, Mareška - Kozelka, Kuhn.