Přítočno bylo ve šlágru 9. kola na pokraji třetí porážky v řadě. Stačilo, aby stochovský Šubin v posledních vteřinách dokončil hattrick. Jeho hlavičce však stála v cestě tyčka. Byl to on, kdo už ve 2. minutě hlavou otevřel skóre, aby potom, co domácí Jíchou a Zieberem stav otočili, minutu před pauzou vyrovnal i na poločasových 2:2. Přítočenští byli ještě jednou o gól vpředu. Po pěkné akci M. Maňkoše jim i s hráčem na zádech vrátil náskok Jícha. Třináct minut před koncem zremizoval zajímavé utkání střelou zpoza šestnáctky Trávníček.
V. Přítočno - Stochov 3:3 (2:2). Branky: Jícha 2, Zieber - Šubin 2, Trávníček.

Na Spartě padaly branky až po změně stran. První skončila v hrdlívské síti po střele Korytka. Pokud by pak brankář Brikner zázračně nechytil tutovku Fridricha, mohlo být shosty moc zle. Ti pak skóre zvrátili hlavičkami Burleho a Vondráka, jenž mohl sám před gólmanem zvýšit, stejně tak Mišík. Vzávěru na promarněné možnosti mohli doplatit. Velký nápor přinesl domácím jen sérii rohů. Hosté tlak přežili a sami vnastavení přidali Mišíkem třetí branku.
Sparta Kladno – Hrdlív 1:3 (0:0). Branky: Korytko - Burle, Vondrák, Mišík.

Družečtí si domů na pondělní posvícenskou Pěknou odvezli z Brandýsku zasloužené tři body. Svoji zkušeností dokonale využili mizerného výkonu domácích. Prvních deset minut se vítězové rozkoukávali a pak už byli až do konce lepším mužstvem. Do vedení je poslal pěknou střelou opěrnou levačkou Misura, do půle podél gólmana zvýšil Křivánek. Na 0:3 upravil Řehák. Za domácí korigoval hlavou Leopold. Po dlouhé době nastoupil vzákladu Brandýsku Rychlý, jenž ale byl deset minut před koncem vyloučený. Spolu sním mazal za oplácení předčasně pod sprchy Nosek. Tím naštval hrajícího trenéra Tomáše Blažka, jenž vyzdvihl výkon zaskakujícího brankáře Pergla.
Brandýsek – Družec 1:3
(0:2). Branky: Leopold - Misura, Křivánek, Řehák. ČK: Rychlý - Nosek.

Slovan hrající opět bez stopera Kulhánka mohl víc využít oslabení Pcher o Ráce, T. Bernarda a polovinu utkání také o Hvězdu. První půle mu ale nevyšla, sice ji vyhrál na tyče 2:1, brankové skóre ale bylo opačné. Po obrátce se povedl trestňák Poupěti, jenž vyrovnal na 2:2, a posléze Mareška poslal Slovan i do vedení. Zápas však skončil spravedlivou remízou. Domácí museli v povolat do boje také veterána Tesaře (55), který obětavě odehrál celý zápas.
Pchery - Slovan Kladno 3:3 (2:1). Branky: Vondrák, F. Bernard, Vašák, Vávra - Vávra, Poupě, Mareška.

Dvě vstřelené branky v posledních dvou kolech, tak mizernou bilanci mají Žehrovičtí, kteří vyšli střelecky naprázdno i v Kročehlavech. Kdo by také měl dávat góly, když přijeli bez Dudy a Fišera. Naštěstí pro ně se branky nedočkali ani domácí, kteří k tomu měli rozhodně blíže. Zejména v první půli kdy měli velkou územní převahu. Jan Blanda však mířil do břevna a L. Zdvořáček do brankáře. Kročehlavským zatrnulo pět minut před koncem poté, co vzduchem zaplavala rána Bureše, již skvěle zneškodnil Pergl. Chvíli na to v tutovce neuspěl domácí Rolný.
Kročehlavy - Kam. Žehrovice 0:0.

Tuchlovičtí na Novu rychlostně nestíhali, navíc už ve 12. minutě muselo čistokrevné béčko po zranění Svobody povolat na plac jediného náhradníka. Na druhé straně se chvíli potom, aniž by si sáhl na balon, zranil gólman Kalousek. Do půle nastříleli vítězové tři branky, a byť po obrátce polevili, přidali v závěrečných minutách další dvě. Ta poslední byla doslova vydřená, protože do Zelenkovy sítě ji Rösslerem dostali až na třetí pokus. Hosté měli jedinou loženku a byla z kategorie tisíciprocentních. Lukavský však za stavu 3:0 přestřelil zívající branku.
Novo Kladno - Tuchlovice B 5:0 (3:0). Branky: Bureš 3, Kovařík, Rössler.

Libušín přijel do Slaného kompletní a patřičně nažhavený. Celý zápas vzorově odjezdil a hlavně dokázal přetavit v branky většinu svých brejků, kterými drtil domácí defenzivu. Slánští sice měli převahu i řadu šancí, jejich nepřítelem však byli brankář Tlustý a nepřesná koncovka. Libušín potvrdil, že je týmem dvou tváří. Když dá do hry srdce, je to úplně jiný Baník. První gól vítězů dal po ideální přihrávce Kopřivy L. Volf, druhý křížnou střelou Škrába, třetí střelou z vápna J. Volf a poslední po úniku opět L. Volf.
Slaný B - Libušín 0:4 (0:1). Branky: L. Volf 2, J. Volf, Škrába.