Přítočno vyzrálo na Novo, oslabený Slovan si tradičně poradil s Hrdlívem a Družec vyhrál ve Slaném i druhý vzájemný souboj nováčků. Jeho výhra byla senzací kola. Překvapil i Brandýsek remízou v Kročehlavech.

Jarní neprůstřelnost pcherského gólmana Malého trvala 309 minut. Ukončila ji hlavička stochovského Šubina, který v utkání zaznamenal hattrick a ještě dvakrát zatřásl konstrukcí (2:5).

Životně potřebné tři body si připsala pěkně hrající Sparta, jež v první půli soka z Libušína třikrát pokořila. Na začátku druhé části se ale hosté snížili na 2:3, to bylo z jejich strany vše (5:2).

Brandýsek odehrál v Kročehlavech pěknou první půli a vyhrál ji zásahem Mladého. Po obrátce domácí přidali a po pěkné přihrávce Rolného Moravcem vyrovnali na konečných 1:1.

Novo doma nestačilo na výborné Přítočno. Hosté po zásluze vyhráli první půli, po obrátce sice domácí přidali, a také po brejku srovnali, zkušení hosté však nezazmatkovali a za pět minut mohli slavit vítězný gól.

Kdyby hrál Slovan pouze s Hrdlívem, byl by jistým postupujícím. Hostů se opět nezalekl a připravil jim ve vzájemných zápasech další porážku (3:1).

Derby v Tuchlovicích vyznělo přes optickou převahu Žehrovic pro domácí, kteří v poli lepšího soka ničili brejky (3:2).

Družec dovedl k senzačním třem bodům ve Slaném výborný Suchopárek, jenž z pozice předstopera držel celý zadek hostů, takže poslední Blažek tam byl s gólmanem celkem zbytečný (1:2).

Víc se dočtete v úterním vydání tištěného Kladenského deníku.