Po výhře nad Zichovcem je třetí Slaný, šok připravil Kročehlavům nováček z Unhoště a je už čtvrtý. Z kopce to jde s Přítočnem, doma se nechalo zaskočit posledním Družcem!

Cenné body získal i Libušín, jenž zdolal Pchery. Jediná remíza byla v Tuchlovicích, kde bodoval Hrdlív.

Žehrovice si na oslabený Slovan věřily, s jalovou ofenzivou ale nemohly uspět.To nejlepší přišlo až v posledních pěti minutách, kdy padly dva góly a byli vyloučení žehrovičtí bratři Stehlíkové.K. Žehrovice – Slovan Kladno 0:3 (0:1).

Přítočno zaplatilo za podcenění Družce, který senzačně vyloupil jeho trávník a v první řadě překvapil sám sebe, poněvadž vyhrál ve slátané sestavě. V. Přítočno – Družec 1:4 (0:2).

V Otvovicích domácí lepí sestavu, jak jen to jde. Neměli prý sedm lidí, čehož Brandýsek využil.Otvovice – Brandýsek 0:5 (0:1).

Kročehlavy se ocitly na druhé straně barikády. Po třech nakládačkách soupeřům tentokrát chytly debakl ony. Postarala se o to výborná Unhošť, která domácí předčila po všech stránkách. Kročehlavy – Unhošť 1:5 (1:4).

Libušín vydřel výhru nad hlavně v první půli herně lepšími Pchery. Hrdiny zápasu byli bratři Volfové, kteří dali všechyn branky vítězů. Libušín – Pchery 4:2 (2:2).

Tuchlovičtí po dobrých výkonech docela zklamali, bod s Hrdlívem byl tudíž pro ně zlatý. Hostévyrovnali až v poslední minutě.Tuchlovice B – Hrdlív 1:1 (0:0).

Malé derby ve Slaném vyznělo pro domácí, kteří dominovali až po přestávce, kdy je posílili áčkaři Mrština a Zima. Slaný B - Zichovec 4:1 (1:1).

Víc se dočtete v úterním vydání tištěného Kladenského deníku.