Pcherští a Družečtí šli večer před zápasem slavit a vyneslo jim to tři body! Zápas v Unhošti přinesl výhru domcích a tři vyloučené. Dva z toho měly Žehrovice.

Utkání v Zichovci chybělo jen víc šancí, přesto padly čtyři branky. Na domácí straně to byla parádní trefa Hartmana z první přímo k tyči, Kročehlavy ale odpověděly třemi góly.

V Hrdlívi dokázaly oba týmy otočit vývoj, jako druzí to zvládlo domácí, kteří už náskok udrželi a zařídili nečekaný výsledek.

Futsalový Celtic Kladno poprvé vyhrál, a to se muselo logicky oslavit. Sextet hráčů Pcher se ale po pozdním návratu domů stihl dostatečně vyspat, aby pak dokázal proti Slanému přestřihnout šňůru čtyř porážek.

Také Družečtí juchali až do ranních hodin. V jejich případě to byly 36. narozeniny dua Boudník – T. Bacílek. A veselí jim šlo k duhu, poněvadž je v rozjezdu nezastavilo ani čistokrevné béčko mladých Tuchlovic. Oba góly dal první z oslavenců. Vedli ale hosté.'

Žehrovice vyhrály v Unhošti, ale pouze na červené karty (2:1). Zápas byl v poli vyrovnaný, hosté však měli jalový útok, což se nedá říct o domácích, kteří si připsali výhru 3:1.

Tři kola čekalo na výhru Přítočno a byla důležitá. Pokud by neporazilo Libušín, nemuselo mít klidnou zimu. Zápas ale zvládlo s přehledem a protivníka nechalo korigovat až za stavu 5:0.

Otvovice na Slovanu překvapily a ve druhé půli byly častějšími hosty před soupeřovou brankou. Nebezpečně vypálit však nedokázaly. To domácí, kteří poločas vyhráli 2:0, důraz v koncovce měli (3:0).

Více se dočtete v úterním vydání tištěného Kladenského deníku.