Hřebeč – Otvovice 3:1 (3:1). Domácí vedli po zaváhání brankáře Břicháčka, velkou hrubku pak vyrobil i jeho protějšek Hájek. V závěru půle domácí bravurně sehráli dva rychlé protiútoky, jež neomylně zakončil Procházka. Když Otvovičtí v 52. přišli o zraněného kapitána Denka, nic nestálo Hřebči v cestě za zaslouženou výhrou.
Branky: Procházka 2, Machuta – vlastní. Rozhodčí: Rubeš.

Sparta – Novo 2:0 (2:0). Oboustranně fotbalově bídný zápas se rozhodl už v první půli. Nejprve lehkou střelu M. Osvalda pustil Kruliš do sítě mezi nohama, podruhé ho překonal z trestňáku Fridrich. Na druhé straně dvě loženky hostů lapil Dudáček, víc šancí ale měla Sparta, která zaslouženě uspěla.
Branky: M. Osvald, Fridrich. Rozhodčí: Dvořák.

K. Žehrovice – Slavoj 7:1 (3:1). Hosté se vrátili zpět na tvrdou zem. Domácí dokonale využili toho, co jim soupeř nabídl (ve 20. min. 3:0). To znamená průchodnou obranu v čele s průchodným gólmanem. Žehrovičti si tak s chutí zahráli a zastříleli. Slavoj snížil tečovaným trestňákem.
Branky: Duda 2, Šroba 2, Fišer, Kašpar, Kopačinský – Vávra. Rozhodčí: Nozar.

Libušín – Pchery 1:1 (0:1). Domácí sice měli optickou převahu, nebezpečnější však byli hosté, jež šli do vedení po nepovedeném centru dorostence Košty, který zapadl k zadní tyči jinak výborného Fraňka. Vyrovnání se zrodilo čtvrthodiny před koncem, kdy proměnil desítku Dimov. Soudcův verdikt ale hosty rozzlobil, prý byla moc přísná.
Branky: Dimov (pk) – Košta. Rozhodčí: Pazdera.

Slovan – Knovíz 4:2 (3:1). Domácí ve 20. vedli už 2:0 – a to ještě byli velkorysí. Po chybném vyhození Macíka hosté snížili, v nastavení jim ale soupeř opět utekl na dva góly. Knovíz se po obrátce ještě jednou přiblížila na dostřel, avšak brzy potom dostala z penalty čtvrtou branku.
Branky: Pírka 2 (jedna z pk), Penc, Kulhánek – Provinský, Lunger. Rozhodčí: Matějíček.

Tuchlovice B – Doksy 0:3 (0:2). Dokeský střelec Mošnička byl o víkendu členem dvou vítězných týmů. V sobotu získal s Kozobarvírnou titul mistra světa v lóře, v neděli přispěl jedním gólem k výhře svého týmu a ještě získal titul Borec na konec, když se po individuální akci dostal metr před prázdnou bránu, avšak nastřelil jen břevno! Hosté měli ostrý nástup a už v 10. vedli 2:0. Domácí posílení o Fitka a Stuchlého moc práce gólmanu Zlatovi nepřipravili. To je jeho protějšek Beránek musel vytáhnout nejeden těžký zákrok. Oběma brankářům bylo v součtu 89 let (41+48)!
Branky: Větrovec, Mošnička, F. Barták. Rozhodčí: Najman.

Hostouň – Kročehlavy 4:1 (2:0). Hosté se vztekali u prvního gólu (25.). Tvrdí, že míč nepřešel přes čáru. Jinak ale herně zklamali, i když první tutovku měl jejich Kříž, jenž šel v 10. sám na bránu, Kukelka ale zachránil. Domácí do půle zvýšili krásným gólem Jančara, a když se po obrátce trefil Eiselt, bylo rozhodnuto. Dalším momentem, kdy se hosté zlobili, byla penalta, kterou kapitán Vlček (prý raději) neproměnil. Čtvrtou branku Hostouně dal opět Eiselt. Až pak se prosadili hosté. A stálo to za to. Z TK parádní střelou korigoval Ťoukálek.
Branky: Eiselt 2, Jančar, vlastní – Ťoukálek. Rozhodčí: Hamza.