K. Žehrovice – Pchery 4:3 (1:2). Začátek patřil hostům, kteří dvakrát dostali do kolen čapajícího stopera Širůčka, jenž podal překvapivě výborný výkon. Pak ale Pcherští přišli o vyloučeného Vohradského a jejich oslabení dokázali domácí využít k vstřelení tří branek. Hosté se dostali na dostřel v 80., ale vyrovnat se jim už nepodařilo. Výbornou formu potvrdil v domácím dresu Šroba, autor dvou gólů.
Branky: Šroba 2, Kašpar, Kopačinský – Vyhnal, Rác, Brázda. Rozhodčí: Mostek.

Otvovice – Doksy 1:6 (1:5). Kdo očekával dramatickou zápletku, musel být notně zklamaný. První sice z trestňáku zahrozili domácí, avšak ve 12. minutě už byl na světelném ukazateli stav 0:3. K zadní tyči mířili R. Zlata a Křivánek, gólmana pak propálil Mařík. Domácím alespoň trošku pomohl ze šoku kapitán Denk. Ani to ale nemohlo hosty zastavit. Ve druhé půli sice polevili a nabídli soupeři téměř půlhodinovou víceméně platonickou územní převahu, ten se ale nezmohl ani na korekci. „Proti takovému soupeři bychom museli být jinak připraveni. Pět minut před začátkem nás bylo deset,“ postěžoval si trenér domácích Petr Zábranský.
Branky: Denk – Mošnička 2, R. Zlata, Křivánek, Mařík, Vlasatý. ČK: 78. Koval (O). Rozhodčí: Hes.

Knovíz – Sparta Kladno 3:2 (2:0). První půlhodinu byli domácí fotbalovější a také se dvakrát prosadili. Nejprve dorážkou Maťátka a pak krásnou střelou Dudy. Závěr půle sice ovládla Sparta, ale byla to opět ona, kdo v 60. inkasoval. To se znovu trefil Duda, teď hlavou. Hosté, kteří už tradičně mají lepší druhý poločas, přesně zamířili až v 81. Fridrichem. Jeho druhá branka přišla pozdě (88.). Branky: Duda 2, Maťátko – Fridrich 2. Rozhodčí: Staník

Kročehlavy – Novo Kladno 3:0 (0:0). V první půli byli o něco lepší hosté, nic ale z toho nevytěžili, hrálo se totiž převážně jenom mezi vápny. Domácí se zvedli po přestávce, kdy třemi góly do sítě v mistráku debutujícího 16letého brankáře Prodla, jenž podal solidní výkon, rozhodli.
Branky: Poucha, Rolný, Hehejík. Rozhodčí: Říha.

Slovan Kladno – Libušín 5:2 (1:1). Ve vyrovnanější první části hosté vedli zásahem Potružáka, domácí ale vyrovnali Pírkou a ve druhé už byli lepší. Díky Pařízkovi utekli až na 3:1 a poté, co například Poupě spálil několik šancí, Libušínští dali druhou branku. Měli na dosah i vyrovnání. Dimovův trestňák však zastavila tyč. Hned z protiútoku domácí zvýšili a a z dalšího kontru svoji výhru ještě zvýraznili.
Branky: Pařízek 2, J. Pírka, T. Herink, Vitner – Portužák, Kopřiva. Rozhodčí: Najman.

Slavoj Kladno – Tuchlovice B 3:0 (0:0). „Trenér pozdě načasoval formu, kluci začali vyhrávat, až když je konec sezony,“ se smíchem prohlásil jeden z 34 diváků, kteří zavítali na nevlídnou škváru Slavoje. V jeho barvách ve druhé zářil autor dvou branek Peteřík (60., 77.), jenž měl na noze dokonce hattrick. Ve své největší šanci ale selhal. Nakonec zaslouženou výhru domácích jistil z penalty Přerovský (88.)
Branky: Peteřík 2, Přerovský (PK). Rozhodčí: Bláha.

Hostouň – Hřebeč 2:4 (0:4). Domácí nezachytili začátek zápasu, ve 20. prohrávali už 0:4, a to mohou být rádi, že to nebylo ještě víc. Zlomový okamžik přišel po obrátce, kdy se Hostouni dvěma krásnými góly Kříže podařilo snížit na 2:4. V 75. totiž zahrávali penaltu, kterou Vlček poslal nad! Do konce zápasu se hosté sice bránili náporu favorita, finále ale přežili bez úhony, byť dohrávali v deseti. „Po dlouhé době jsme zahráli dobře. Myslím, že nás domácí podcenili,“ řekl předseda Hřebče Jindřich Burger. „Tlak byl na kluky velký, psychicky to nezvládli. Za první půli bych je zatratil, ale z druhou před nimi smekám klobouk,“ prohlásil sekretář Hostouně Miroslav Vlček.
Branky: Kříž 2 – Machuta 2, Sušil, Zvonič (PK). ČK: Tichý (H). Rozhodčí: Hamza.