Probuzení střelce Vondráka

Kladensko- V 18. kole fotbalového okresního přeboru všichni adepti na postup uspěli. Nepříjemné porážky naopak utrpěly Dobrá B, Neuměřice, Sparta a také Hřebeč. Tabulkou stoupají na jaře výborně hrající Kročehlavy a Žehrovice.

23.4.2007

Běleč – Novo Kladno 2:2 (1:0), Hosté byli v první půli darební a pomalu nevystřelili na bránu. Domácí tak hlavičkou F. Trousila vedli 1:0. Po obrátce Novo přidalo, hlavičkami Váni skóre otočilo, bojovní Bělečští však přece jen první jarní bod získali. V 85. po závaru srovnal Prach.
Branky: F. Trousil, Prach – Váňa 2. Rozhodčí: Štětina.

Hostouň – Sparta Kladno 3:1 (1:0). Kombinačně lepším domácím zajistil poločasové vedení Hlůže, který přeloboval brankáře. Po pauze ale Rác využil nedorozumění v jejich obraně, obešel i brankáře a z úhlu vyrovnal. Odpověď favorita byla rychlá - během pěti minut dal dva góly. Nejprve sám nezaváhal Tůma a posléze Hlůže hlavou dorazil brankářem vyražený TK Jančára.
Branky: Hlůže 2, Tůma – Rác. Rozhodčí: Hamza.

Doksy – Libušín 3:1 (2:0). Libušínští v úvodu zahodili dvě možnosti. Ve 42. však po rohu zásluhou Junka prohrávali. Když za tři minuty Křivánek pěkně vymetl šibenici, moc nadějí hosté na zvrat neměli. Zejména, když si v 48. dali Šedivým vlastence. Prosadili se až pak – středem domácí obrany prošel Břeh (63.).
Branky: Junek, Křivánek, vlastní – Břeh. Rozhodčí: Hes.

Pchery – Hřebeč 4:1 (0:1). Hosté v půli vedli, když přečíslení využil Týč. Po obrátce se domácím vyplatila zimní investice, od níž si slibovali branky. Vondrák se jim totiž konečně odměnil, když dal čtyři góly a každý jiný – technickou střelou, hlavou, z TK a skluzem. Tři z toho ale padly v posledních pěti minutách. Hostům se až tak nelíbil výkon rozhodčího, ale dodali, že si utkání prohráli sami.
Branky: Vondrák 4 - Týč. Rozhodčí: R. Švagr.

K. Žehrovice – Neuměřice 3:1 (1:0) Co víc hosté chtěli? V důležitém utkání sice od 17. prohrávali po střele Dudy, ale od 20. měli po vyloučení Kašpara výhodu předlouhé přesilovky. Tu však sehráli mizerně a naopak v ní ještě dvakrát inkasovali – hattrickem se blýskl kdysi velký talent, jehož zničilo zranění - Duda. Až v 82. se prosadili Fr. Límanem.
Branky: Duda 3 - Fr. Líman. ČK: Kašpar (Ž). Rozhodčí: Blažej.

V. Dobrá B – Kročehlavy 0:3 (0:0). První půle se obešla bez výraznějších šancí, po obrátce si však hosté pronajali horní rohy branky. Do jednoho technickou střelou zamířil Poucha, do druhého z TK z 22 m Rolný. Výsledek určil v 85. M. Zdvořáček, který propálil tři hráče na čáře. Domácí měli největší šanci za stavu 0:1, Pergl ale byl proti..
Branky: Poucha, Rolný, M. Zdvořáček. Rozhodčí: Rubeš.

Braškov – Knovíz 2:0 (0:0). V první půli měli domácí mírnou převahu, šance ale nebyly ani na jedné straně. Po pauze hosté přidali, Majtaníkem trefili břevno, avšak v 65. si po centru Fridricha dali vlastní branku. Pak se ještě víc tlačili do útoku, ale definitivně jejich snahu zastavil Fuit, jenž předskočil brankáře a hlavou určil výsledek kvalitního utkání.
Branky: vlastní, Fuit. Rozhodčí: Brejník.

23.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Oblíbená postava ze série Star Wars

Nové Hvězdné války míří také do kladenského kina Hutník

Starší žáci Baníku Švermov, druhý nejlepší tým krajského přeboru.

Místo záchrany boj o čelo. Žáci Švermova odehráli úchvatný podzim

Krajské tituly se stěhují do Kladna

Kladno - Spanilou jízdou jednoho klubu se stal dorostenecký krajský přebor stolních tenistů, který hostily stoly v Rakovníku. Všechny tituly si přivlastnily hráči TSM Kladno!

LA LIGA chystá obří Vánoční turnaj. Poprvé v Kyšicích a s dětmi

Kladno – Stolní fotbal, v Kladně velmi populární a hraný jako slavná španělská LA LIGA, se chystá na svou vánoční super akci. Čtrnáctého ročníku velkého turnaje ve sportovní hale v Kyšicích se v sobotu 16. prosince od 15 do 23 hodin může účastnit až padesát dvojic z celého Kladenska!