„Nevidíme to moc dobře. Jsme si vědomi, že před soutěží posílila. Je ale pro nás velkou neznámou. Rozhodně kůži neprodáme lacino,“ řekl trenér Otvovic Petr Zábranský, jenž čeká, kdo z hráčů si vyléčí šrámy z utkání v Libušíně. Po středečních dvou gólech slávistického paliče Vlčka do sítě Ajaxu věří, že se začne střelecky prosazovat útočník Robert Bečan „Na tréninku mu říkáme Vlček. Doufám, že si z něho vezme příklad,“ se smíchem uzavřel Zábranský.
Druhé kladenské derby letošní sezony proti sobě svede Novo a Spartu (10.), jež v premiéře vyhrála ve Pcherách. „Kopali jsme dvakrát venku, takže bych z nulového zisku nedělal tragédii. Na Spartu budeme navíc kompletní. Podle mě je se Slavojem pořád kandidátem sestupu. Měli bychom ji porazit,“ prohlásil sekretář klubu a kanonýr týmu v jedné sobě Oldřich Moc, jenž stále čeká na svůj první zásah. „Ještě jsem se nedostal do pořádné šance,“ konstatoval.
Třetím do party je Slavoj Kladno (13.-14.), který v neděli (10.15) hostí Kamenné Žehrovice (4.). „Mám nezkušené mužstvo. Pět lidí nám odešlo a nahradilo je sedm kluků z loňského dorostu,“ uvedl k postavení v tabulce útočník Jaroslav Gaži, jenž je ve svých 24letech nejzkušenějším hráčem týmu! Jakousi výhodu vidí v neděli v nerovném terénu. „V tom cítíme svoji šanci, protože techničtějšímu soupeři by mohl dělat problémy,“ mínil Gaži. V dalších zápasech první Doksy hostí Tuchlovice B (11.),Kročehlavy (9.) - Hostouň (2.),Knovíz (7.) – Slovan Kladno (3.) a Pchery (5.) - Libušín (8.).

Celé znění článku nalezenete v pátečním Kladenském deníku.