Také v novém roce pokračují fotbalisté Hřebče v kvalitní propagaci a reprezentaci kladenského okresního fotbalu na zimním turnaji v Praze-Kačerově. Po remíze Sibřinou (2:2) a výhře nad béčkem Krče (3:2) si druhý celek tabulky OP poradili po bezbrankové půli s divizním dorostem Libuše poměrem 2:1.

Hřebečští borci sice prohrávali, avšak v poslední čtvrthodině dokázali výsledek zvrátit ve svůj prospěch. Vyrovnal M. Skalický a vítěznou trefu zařídila nová akvizice David Pošta, zkoušený z Měcholup.

Své působení na turnaji v Mělníku zahájili hráči Otvovic. V úvodním utkání jim byl soupeřem šestý tým III. třídy Mělnicka Velký Borek. Ten v poločase vedl 3:2, duel ale nakonec skončil smírně 4:4, když za Otvovické stříleli T. Břicháček, J. Břicháček, Nikolajenko a Beran. Další zápas sehraje poslední mužstvo tabulky OP až 25- ledna, kdy mu bude soupeřem celek Dolních Beřkovic (6. v OP Mělnicka).