Dobrá dala ve Hřebči první a poslední gól zápasu a oba byly z kategorie parádních. Mezitím však pětkrát inkasovala, když na 2:1 to bylo z penalty.

Pchery měly víc šancí než domácí Žehrovice. Prohrávaly ale po střele Fišera. V nastaveném čase ale Rácem alespoń vyrovnaly.

Také Kročehlavy daly Rolným branku v nastavení, a ta nadšeně bojující domácí Knovíz moc mrzela, protože byla vítězná, navíc chvíli předtím trefili tyč.

Přítočno podalo nejlepší výkon na jaře, k výhře však domácí borce nedovedl. Půli totiž prohráli s brejkujícími Tuchlovicemi 0:2. Dvě přesné hlavičky z druhé půle Přítočnu zajistil alespoň bod.

Stochov se rozešel smírně s Novem. To se v spíš bojovném než pohledném utkání ujalo po obrátce vedení, zaslouženou remízu zařídila hlavička Trávníčka.

V Libušíně bylo hotovo už do poločasu a hrdinou domácích byl opět kapitán Jůna, jenž střelou přímého kopu k zadní tyči rozhodl. Nejblíž vyrovnání byl hrdlívský Janda, jehož trestňák však bravurně zlikvidoval brankář Tlustý.

Derby na Slovanu skončilo smírně. Z pohledu četností šancí ale měli blíž ke třem bodům domácí, kteří vyhráli první půli zásluhou hlavičky stopera Kulhánka. Zkraje druhé části je ale Sparta vyrovnala dorostencem Kostelenským.

K. Žehrovice – Pchery 1:1 (0:0, Fišer – Rác), Knovíz – Kročehlavy 1:2 (0:0, Vl. Maťátko – L. Zdvořáček, Rolný, ČK: Jiří Blanda), Stochov – Novo Kladno 1:1 (0:0, Trávníček – Kovařík), Libušín - Hrdlív 2:1 (2:1,Kopřiva, Jůna - Mišík), Hřebeč – V. Dobrá B 5:2 (3:1, Zvonič 2, Skalický z PK, Kuboušek, Procházka – nehl., ČK: Aliev), V. Přítočno – Tuchlovice B 2:2 (0:2, Jícha, Holeček - Klučka, M. Šulc), Slovan Kladno – Sparta Kladno 1:1 (1:0, Kulhánek - Kostelenský).

Bližší informace najdete v tištěném vydání Kladenského deníku v úterý 27. dubna 2010.