Stochovskou výtečnou jarní kondici nepoznamenal ani lídr tabulky. V první půli ho podržel brankář Brož, jenž nestačil pouze na střelu Kubouška. Po půli ale dvakrát po standardkách inkasovala. Poprvé po hlavičce Najera a podruhé po životní ráně Sviderky. Vytoužený bodík, pro nějž si jela, ji zajistil Hřebči jedenáct minut před koncem z trestňáku M. Skalický.

Libušín v první půli v myšlenkách ještě slavil výhru hokejistů nad Švédy, přesto vedl po brance Dimova a hlavičce J. Volfa 2:0. Snažení Sparty většinou končilo k její nelibosti v ofsajdové pasti, přesto snížila bombou Šifty. Druhý poločas už patřil domácím. Důrazný Toth dal na 3:1 a skóre uzavřela další z parádních ran Jůny.

Vyrovnaný souboj Pcher s Kročehlavy branku nepřinesl. Blíž ke třem bodům ale měli domácí, kteří byli před brankou hostů nebezpečnější. Třikrát jejich střely zastavila konstrukce kročehlavské svatyně.

V Hrdlívu padaly branky až po změně stran. Smutným hrdinou byl domácí stoper Knytl. Během tří minut si vybral dvě slabší chvilky, které rozhodly o druhé jarní výhře Nova. Nejprve zavinil penaltu (50.), kterou Šromovský proměnil, a pak na půlce zadělal na brejk Rösslera.

Trošku posílená Dobrá se nedokázala vzepřít osudu ani na trávníku favorizovaných Žehrovic, kde bylo o vítězství domácích rozhodnuto už v prvním poločase, kdy se trefili Fišer a Kopačinský. Hru umně režíroval ve středu zálohy Toncar, jenž musel při nedostatku hráčů předat prostor v okolí tří tyčí Krulišovi.

Poslední Knovíz se proti Přítočnu nesešla a své příznivce neměla čím potěšit. Trávník tak opanovali v závěru sezony se těžko motivující hosté, kteří si odvezli hladkou výhru 5:0. Trenér hostů Petra Kremláček si ale přeje nahrát 51 bodů. Dva góly vítězů dali Zieber a Šiler. Jednu se trefil Jícha, jenž v posledních pěti kolech vždy skóroval.

Slovan byl s Tuchlovicemi hodinu lepším týmem, dokud mu nebyl vyloučen tvůrce hry Machač. To už vedl 2:0. Hosté ale převahu jednoho hráče využili k zaslouženému vyrovnání. Kladenští však objevili ve svých řadách nového forvarda - Kotelenského, jenž dvě minuty před koncem po nenápadné akci strhl výhru na jejich stranu.

Libušín - Sparta Kladno 4:1 (2:0, Dimov, J. Volf, Toth, Jůna - Šifta), K. Žehrovice - V. Dobrá B 2:0 (2:0, Fišer, Kopačinský), Hrdlív - Novo Kladno 0:2 (0:0, Šromovský, Rössler), Stochov - Hřebeč 2:2 (0:1, Najer, Sviderka - Kuboušek, M. Skalický), Knovíz - V. Přítočno 0:5 (0:2, Zieber 2, Šiler 2, Jícha), Slovan Kladno - Tuchlovice B 3:2 (2:0, Machač, Šaroch, Kotelenský - Kapr 2, ČK: Machač), Pchery - Kročehlavy 0:0.