Brandýsek připravil první porážku Přítočnu. Rozhodčí Hes odpískal pět branek a pětkrát tasil červenou kartu (2:3). Domácí dvakrát vyrovnali Sedláčkem, v pěkné první půli odpověděl na trestňák P. Maňkoše, ve druhé už vyostřené na zásah Holase. To už byl Brandýsek v devíti a hosté v deseti. V hektickém závěru strhl výhru na stranu domácích bojovníků Porazil, jenž šel sám na kasu. Hosté pak přišli o vyloučené P. Senka a Holase, jenž obdržel červenou už na střídačce.
Brandýsek – V. Přítočno 3:2 (1:2). Branky: Sedláček 2, Porazil - P. Maňkoš, Holas. ČK: Hink, Venta - Hráský, P. Senko, Holas.

V Kročehlavech to dlouho nevypadalo, že domácí ukončí sérii tří porážek. Družec totiž skoro hodinu vedl. Parádním trestňákem překonal Martina Pergla Michal Pergl (13.). Domácí dlouho nedokázali nic vymyslet a mohli být rádi, že Noskovu střelu jejich gólman vyrazil na roh. Až pak prošla Ťoukálkův pokus až L. Zdvořáčkovi – 1:1. Pět minut před koncem se v rýsující se šanci zamotal míč Misurovi a z kontru rozhodl Rolný.
Kročehlavy – Družec 2:1 (0:1). Branky: L. Zdvořáček, Rolný – Pergl.

Stochov měl dost příležitostí k tomu, aby na Spartě rozhodl už v první půli, kterou vyhrál brankou Šubina jen 1:0. Do druhé části domácí přeskupili řady a rázem byli na koni. Ani oni však své šance nevyužili a za to je dvakrát potrestal Burle, jenž dvakrát ze strany prostřelil Průchu.
Sparta Kladno – Stochov 0:3 (0:1). Branky: Burle 2, Šubin.

Neslaný nemastný fotbal s minimem brankových příležitostí se hrál ve Pcherách. Utkání, v němž bylo zřejmé, že osudovým bude jediný gól, pro sebe rozhodli hosté a byl to až v poslední minutě, kdy domácím frnknul Duda. Poražení byl ale přísahali, že gól padl z ofsajdu.
Pchery – K. Žehrovice 0:1 (0:0). Branka: Duda.

"To se nemělo stát," hlesl po pěkném utkání o první místo sekretář Nova Oldřich Moc, jenž tak promluvil z duše většině přítomných. Do napínavého šlágru kola totiž zásadně zasáhl rozhodčí Berovič, jenž v poslední minutě nepískl jasnou penaltu ve prospěch Hrdlíva, který nakonec podlehl 3:4. Domácí vyhráli poločas 2:0, ve druhém se však ocitli pod velkým tlakem. Gólman Frolík lapil hostům tři tutovky, aby nakonec přece jen kapituloval. Uplynuly ale pouze dvě minuty a Novo opět vedlo o dvě branky. Hosté se ještě dvakrát dostali na dostřel jediného gólu, na kýžený bod však nedosáhli. Konfrontace rychlosti, dravosti se zkušeností a herní vyzrálostí tudíž gólově vyzněla pro domácí.
Novo Kladno - Hrdlív 4:3 (2:0). Branky: Kříček, Bureš z PK, Frýdl, Kovařík - Knytl 2, Hrabovský PK.

Po první výhře sahal Libušín na Slovanu, kde obdržel vyrovnávací branku až v posledních vteřinách. To standardku z 35 m prodloužil hlavou Šála. Všechny čtyři branky padaly až ve druhém poločase. Úvodní dvě byly z penalt. za domácí ji proměnil Machač, za hosty Škrába. Libušín pak dostal do vedení Volf, jenž obešel i gólmana Macíka. V závěru se ale štěstí přiklonilo k domácím.
Slovan Kladno - Libušín 2:2 (0:0). Branky: Machač z PK, Šála - Škrába z PK, Volf.

Čistokrevná béčka na sebe narazila ve Slaném. Hosté z Tuchlovic sice dokázali v 10. minutě vyrovnat, to však bylo z jejich strany na dlouho vše. Po půli 3:1 totiž domácí v nástupu do druhé přidali další dvě branky. Hosté začali trošku kousat po snížení na 5:2, vydařený brejk vítězů je vrátil na zem.

Slaný B - Tuchlovice B 6:2 (3:1). Branky: Peška 2, Švásta, Průcha, Čablík, Vokřál - Veigl., Lukavský.