Derby v Kročehlavech kraloval gólman Nova Frolík, jemuž mohou spoluhráči líbat ruce. Hostům tak stačil k výhře gól Bureše ze 17. minuty.

Stochov se první půlí derby s Tuchlovicemi trápil, a když už něco vymyslel, byl na místě brankář Pečonka. Až když v 66. minutě prošla do sítě standardka Charváta, začalo to do tuchlovické sítě padat.

Libušín dovedli k cenným třem bodům s Hrdlívem bratři Volfové, kteří po obrátce třemi góly otočili skóre první půle, jež po samostatné akci určil Janda.

Brandýsek vsadil na prešovský beton a získal nečekaně skalp Slaného. Výrazně mu k němu pomohl výtečný gólman Duda.

Přítočno vděčí třem bodům z duelu se Slovanem spolupráci střelce Jíchy a nahrávače Lhoty. Souhra dvou zkušených forvardů mu vynesla v pěkné první půli vedení 2:0.

Jediná remíza kola se zrodila v Družci. Do vedení dostal domácí Řehák šajtličkou ´ala malý Mozart´ do protipohybu gólmana, hosté vyrovnali v nástupu do druhé půle, kdy se po standardce pěkně polonůžkami trefil stoper Stehlík.

Spartě nebyl nic platná trvalá převaha, jediný gól zápasu v Rynholci dal pcherský Vašák.

Kročehlavy – Novo Kladno 0:1 (0:1, Bureš, ČK: 85. Bureš), Stochov – Tuchlovice B 3:0 (0:0, Charvát, Douša, T. Hampel), Libušín – Hrdlív 3:2 (0:1, J. Volf 2, L. Volf – Janda, Kasl, ČK: 90. Dimov), Brandýsek – Slaný B 3:1 (2:1, Leopold, Porazil, Mladý – Čablík), V. Přítočno – Slovan Kladno 2:1 (1:0, Jícha 2 - nehl.), Družec – K. Žehrovice 1:1 (1:0, Řehák - Stehlík). Sparta Kladno - Pchery 0:1 (0:1, Vašák).

Více se dočtete v tištěném vydání Kladenského deníku v úterý 29. března 2011.