Na druhou stranu už není žádný celek s nulou na kontě. Zařídila to remíza Hrdlíva s Družcem.

Poprvé v sezoně inkasovala Unhošť a hned ji to stálo body, podlehla na Zichovci. Premiérově vyhrály Kročehlavy a Otvovice, zatímco první bodovou ztrátu zakusily Žehrovice, které se nechaly zmydlit ve Slaném. Tři body si připsal i Brandýsek.

V Zichovci to vůbec nevypadalo na zápas nováčků, hrál se totiž parádní fotbal.O osudu utkání rozhodla jediná branka z hlavy domácího Hartmana.

První místo vystřílel Slovanu obránce Střela, jeho druhý zásah v sítě Pcher byl vítězný. Hosté jen vyrovnávali na 2:2.

Vyrovnaný zápas v Tuchlovicích rozhodla lepší produktivita a kondiční připravenost Kročehlav.

Takřka dvě stě let po Napoleonovi si prožili své Waterloo i borci Žehrovic. A slánské jízdě se moc nebránili. To by jinak nemohli za patnáct minut prohrávat 0:3!

Brandýsek porazil Přítočno díky dvěma rozehraným trestňákům, na jejichž konci byl Strnadel.

V Hrdlívu remizoval Družec. Oba týmy meli k výhře stejně daleko, když ve druhé půli zatřásli tyčí.

Zasloužená výhra Otvovic se začal rodit až po přestávce. Nejprve ale měly kliku při tyčce Libušína, který si totéž zopakoval po vedoucí brance.