Kompletní Otvovice naložily bůra Tuchlovicím. Ne, že by hosté byli až tak špatní, to jen domácím vyšel zápas po všech stránkách na jedničku.

Brandýsek se vypořádal se Žehrovicemi, které odehrály kvalitní první poločas, branky ale padaly až po přestávce. Ve všech domácích trefách měl namočené prsty Propílek, dvě dal, na jednu přihrál.

Libušín usnadnil výhru Zichovci tím, že v závěru poločasu se nechal vyloučit za stavu 2:0 L. Volf.

Stejně jako před týdnem v Unhošti si nechalo torzo Hrdlívu utéci začátek zápasu. Tentokrát s Přítočnem prohrávalo 0:3 už po čtrnácti minutách!

Až na Misuru se Družec sešel v kompletní sestavě, v níž nechyběl stoper Blažek, který se vrátil z výpomoci Doksům. Ve Pcherách hosté odehráli výbornou partii, jelikož ale zejména v prvním dějství nevyužívali šance, odjeli bez bodu.

I ve Slanémpadaly branky až po změně stran, kdy už hráli hosté bez zraněného stopera Šeráka. Domácí nasměroval ke třem bodům Galbavý:

Slovan prý narazil na zatím nejsilnějšího protivníka. Ani Unhošť ho ale neposlala do kolen. Sice hrála dobře, ale co se týká síly ofenzivy, ta byla na straně vítězů, jejichž kontry byly smrtelné.

Víc se dočtete v úterním vydání tištěněho Kladenského deníku.