Venku porvé bodovalo Slaný a v Hrdlívu to bylo hned naplno. Derby v Unhošti skončilo smírně a Žehrovice vezou body ze Pcher, které potřetí v řadě prohrály.

Podruhé za sebou vyhrál Družec a přepustil poslední pozici Hrdlívu.
V důležitém utkání přehál Libušín. Otvovice nemají za čtyři kola žádný bod a k tomu skóre 2:20. Po porážce na Zichovci klesly na třinácté místo.

Mužem zápasu ale byl Strnadel. Kouč Petr Suk tvrdil, že si jeho kanonýr neuvědomil změnu stran. Už v úvodu druhé půle totiž vlastním gólem překonal Dudu. Nakonec ale výrazně pomohl k výhře 3:1.

Otvovičtí opět vyšli střelecky a bodově naprázdno. Tentokrát to bylo v souboji nováčků na Zichovci (4:0). O zdravotním stavu v otvovickém ležení vypovídá, že trenér Petr Zábranský neměli kým nahradit zraněného hráče a druhou půli musel hrát v deseti.

V Hrdlívu to zpočátku nevypadalo na bodový úspěch Slaného. Za dvacet minut prohrávalo 0:2, nakonec ale obrat zvládlo.

Pchery v poslední době střílí pouze Vondrák, jeho zásah ze skrumáže v první půli proti Žehrovicím ale zůstal osamocený.Další průběh ovládli hosté (1:3).

Libušín se už tradičně nezkoncentroval na úvod utkání a v Družci i na start druhé půle. Důležité bylo vyloučení střelce obou branek hostů L. Volfa.Bylo to za stavu 3:2. Družeckou výhrujistil z penalty Blažek.

Derby v Unhošti se neslo v poklidu, byť se v něm hrálo o body po pěti letech. Duel s Přítočnem skončil zaslouženou remízou, již ale honili domácí.

Slovan měl po celý zápas s Tuchlovicemi převahu, hosty zlomily až dva brejky napřelomu poločasů (4:0).

Víc se dočtete v úterním vydání tištěného Kladenského deníku.