Kam. Žehrovice – Pchery 1:0 (1:0). Vyrovnaný, důrazný, avšak korektní a také dramatický zápas nenabídl mnoho gólových příležitostí. V první půli nastřelil domácí Fišer břevno. To Gregor byl přesnější, když přetažený centr poslal parádně ze vzduchu do sítě. Hosté opět dokazovali, že jsou úplně jinde než loni. Jejich největší šanci na vyrovnání měl po obrátce Rác, jenž sám před brankářem neuspěl. Branka: Gregor. Rozhodčí: Pejša.

Slovan Kladno – V. Přítočno 5:2 (2:0). „Přesně takhle jsme chtěli hrát,“ pochvaloval si kouč vítězů Tomáš Černý, jehož svěřenci takřka neomylně proměnovali brejky do otevřené obrany. Hosté tudíž měli územní převahu, slušně kombinovali, ale v koncovce na tom byli o poznání hůř než Slovan. Výsledek korigovali až v posledních třech minutách. Branky: Kuboušek 2, Suchopár, Machač, Valent – Holas, Hráský. Rozhodčí: Rubeš.

Hřebeč – Hostouň 1:2 (0:2). Ve šlágru kola se hosté ujali vedení už ve 3. zásluhou Říčky, který se do přestávky prosadil ještě jednou. První půle tedy patřila vítězům. Do druhé ale nastoupila jiná Hřebeč, jež svým zlepšeným výkonem přispěla k výborné úrovni poločasu. Co mu ale chybělo, bylo víc branek. Ta jediná však stála za to – domácí snížili krásným volejem Procházky (75.). Přestože do konce utkání zbývalo dost času, vyrovnat nedokázali.
Branky: Procházka – Říčka 2. Rozhodčí: Najman.

Otvovice – Knovíz 0:1 (0:1). Domácí začali vlažně a zaplatili za to. Po Herbersteinově standardce poslal odražený míč do sítě dobře debutujícího Petřiny Duda. Na druhé straně volala po gólu střela T. Břicháčka. Po obrátce byl k vidění zajímavější fotbal se šancemi na obou stranách. Nejblíž ke skórování měl domácí Denk, jenž trefil tyč. Právě domácí kapitán nezapomněl na sezonu, v níž za incident se sudím Brejníkem vyfasoval stop na 18 měsíců. Ani teď s ním Otvovičtí nebyli spokojeni a nejen proto, že jim vysypal Geyera (80.). „Soupeř hrál dvakrát rukou ve vápně, byl tam i jeden výrazný faul,“ zlobil se domácí trenér Petr Zábranský. Branka: Duda. ČK: Geyer (O). Rozhodčí: Brejník.

Novo Kladno – Libušín 1:3 (1:2). Hosté se v 11. ujali vedení nádherným táhlým halvolejem Škráby, ve 28. jejich náskok zvýšil Volf. Domácí korigovali před přestávkou Sikorou. Po pauze sice vyvinuli úsilí, avšak jejich křečovitá snaha o vyrovnání postrádala nápad. To hosté se mohli opřít o Kopřivu, jenž výtečně zvládl roli lídra. V 69. ukázal, jak je pro mužstvo cenný. U praporku vydřel rohový kop, z nějž sám hlavou pojistil tři body svého týmu. Branky: Sikora – Škrába, Volf, Kopřiva. Rozhodčí: Hlavnička.

Tuchlovice B – Kročehlavy 4:1 (2:1). Hosté vedli po hlavičce Kříže, domácí do půle stav zásahy Střely a Šubina otočili. Na začátku druhé je však podržel brankář Zelenka, který kryl penaltu Rolného. Když potom Kročehlavy nedaly dvě šance, dostaly třetí gól a zápas nakonec dohrály v devíti. První červenou obdržel Poucha (2 ŽK), pak zahrál rukou mimo šestnáctku brankář Pergler. Na zasloužené výhře Tuchlovic pak měl zásadní podíl Střela dokončivší hattrick. Branky: Střela 3, Šubin – Kříž. ČK: Poucha, Pergler (oba K). Rozhodčí: Šulek.

Velvary B – Sparta Kladno 4:0 (2:0). O vítězství domácích nebylo pochyb, hosté totiž byli vcelku vzácnými hosty v jejich šestnátce. Nebýt laxní koncovky vítězů, mohla být jejich výhra ještě vyšší. Nejhezčí gól dal na 3:0 Király, jenž prý vzal balon na své desítce, ve finále se zbavil dva obránců a nakonec obešel i gólmana! Branky: Pfleger 2, Király, Juklíček. Rozhodčí: Hamza.