Týmy jsou seřazeny podle umístění v loňském ročníku.


Sokol Hostouň
Odešli: Svoboda (Knovíz), Puverle (Lidice), Hanuščík, Pulchart, Kříž a Koukal (vš. Dobrovíz), Slanina (Př. Kopanina), Vosáhlo (Jeneč). Přišli: Bouška (Zásmuky), Říčka (Zichovec), Brabec (Podolí), Krbec (Kněževes z Rakovnicka), Kohout, Seidl a Hlava (vš. D).
„Favority kromě nás budou Žehrovice, Slovan a Kročehlavy. Postupovými kartami budou míchat Velvary B. Na spodním pólu tabulky budou asi Pchery, nepočítám tam ale s Novem,“ prohlásil sekretář Miroslav Vlček.


Kablo Kročehlavy
Odešel: Andrle (Tuchlovice). Přišli: Blanda (dorost SK), Hanzlík, Širák (oba D). „O postup budou hrát Hostouň, Novo a Velvary B, starosti asi budou mít Libušín, Tuchlovice B a Otvovice,“ řekl trenér Zdeněk Muláček s tím, že cílem mužstva je zlobit ty nahoře.

Slovan Kladno
Nikdo neodešel. Přišli: Švagr a Kouba (dorost Novo), T. Pejša (dorost SK Kladno), Penz (Slavoj), Petera (Dubí), Bartoš (Nebušice), Kuboušek (Rozdělov).
„Na špici bude určitě hrát Hostouň, dobré by mohly být Žehrovice a Kročehlavy. Můžou překvapit Přítočno a Velvary. Boj o sestup by se mohl týkat Libušína a Pcher. Spadnout ale může kdokoli. My chceme hrát do čtvrtého místa,“ řekl trenér Tomáš Černý.


SK Kam. Žehrovice
Odešli: Kokeš (zřejmě), nic se neví o Dudovi. Přišel Kruliš (Novo). „Kdo by postoupil jiný než Hostouň, na sestup tipuji Libušín bez Dimova a Pchery, i když prý posílily My chceme hrát do pátého místa, lepší to těžko bude,“ uvedl sekretář Rosťa Kopačinský.


Sparta Kladno
Nikdo neodešel a také nikdo nepřišel. „Do bojů o postup zasáhne Hostouň, nějakou roli budou hrát i Velvary B, tradičně se tam budou motat Kročehlavy se Slovanem. O sestup si to rozdají Libušín bez Dimova, letos tam budou podle mne i Tuchlovice B a Otvovice. My chceme hrát opět do pátého místa,“ řekl trenér Jaroslav Fujdiar.


SK Otvovice
Nikdo neodešel, přišel Strejček (Holubice). „Nahoru půjde Hostouň, šanci bych dával i Velvarům B a Hřebči. Dole se mluví o Libušínu, ale mám obavy z našich výsledků, už konec jara nebyl nejlepší. Na kandidáta sestupu se však nepasujeme, i když určité problémy máme. Nevím, co můžeme očekávat od Přítočna, asi také nebude špatné,“ prohlásil trenér Petr Zábranský.


Sokol Knovíz
Přišli: Svoboda (Hostouň), Dřížďala (dorost Slaného). Neodešel nikdo. „Podle mě půjde tvrdě za postupem Hostouň, Kročehlavy a Slovan se tam také budou motat. Dole se budou mlátit Libušín a Tuchlovice B. Naším cílem je hrát pohledný útočný fotbal, a na podzim nahrát dost bodů, abychom měli klidné jaro,“ řekl funkcionář Jaroslav Drbal, jenž přenechal trenérský post Rostislavu Jabůrkovi.


Novoměstský Kladno
Odešli: Kruliš (K. Žehrovice), Kovařík (Lidice), Kratochvíl (Pchery). Přišli: dorostenci Bureš a Rys, Pelc (Švermov). „Hostouň bude silnější než loni, takže bude největší favorit. Hrozba sestupu bude asi viset nad Pcherami a Libušínem. Naším cílem je hrát mnohem lepší roli než loni,“ uvedl trenér Pavel Filip.


SK Hřebeč
Odešli: Tichý (Brandýsek), Hájek (Doksy), Kozák (Drahelčice). Přišli: Čáp (H. Měcholupy), Moravec (Zbraslav).
„Favorita vidím v Hostouni, na tu ale umíme zahrát, takže máme šest bodů jistých,“ se smíchem prohlásil předseda klubu Jindřich Burger, který neví, co čekat od Přítočna. „Sestupové starosti budou mít Pchery, pokud neposílily, nevím, jak na tom bude Libušín. Myslím, že my budeme hrát střed tabulky. Po čtyřech těžkých kolech ale budu moudřejší,“ řekl předseda klubu Jindřich Burger.


Baník Libušín
Odešel: Dimov (Tuchlovice). Přišel: Hejtmánek (Hrdlív). „Do postupu hodně promluví Velvary B, Hostouň a možná Novo. Starosti budou mít ty celky, které je měly na jaře. Bude to hodně podobné. My bychom chtěli skončit v polovině tabulky,“ mínil sekretář Milan Drahoš.

SK Pchery

Neodešel nikdo. Přišli: Kratochvíl (Novo), Hvězda (Košíře). „Favoritem je podle mne Hostouň, která si to určitě ohlídá, možná i Kamenné Žehrovice. Dole nevím, dobře na tom asi nebude Libušín, ale nevím, jak na tom jsou nováčkové. Doufám, že my budeme hrát klidný střed. Loni jsme měli hodně zraněných,“ řekl předseda klubu František Dufek.


TJ Tuchlovice B
Odejde po 1. kole Cába (pracovně odjíždí na delší dobu). Přišli: Šubin (Kněževes), Lukavský a Lichner (Stochov). „Postup je otevřená záležitost. Dobré bude Přítočno, je tam Hostouň, silné budou Knovíz i Kročehlavy. Dobré budou i Žehrovice, bude to zajímavé. Dole to bude mít těžké Libušín. My budeme bojovat o to, abychom neudělali ostudu jako loni. Chceme dopadnout o poznání lépe,“ prohlásil trenér Josef Bešta.


SK Velké Přítočno
Odešel: Krumpholc (konec hostování, Kněževes), Pliml (konec hostování, Družec). Přišel: Hanf (Lidice), „Osobně si myslím, že o postup budou bojovat Hostouň, Kročehlavy a Velvary B, černým koněm bude Hřebeč. Na sestup nevím koho pasovat, jsme nováčky a takový přehled nemám. Náš cíl je udržet se, skončit do desátého místa by bylo super,“ uvedl předseda oddílu Petr Lhota.

Slovan Velvary B
Neodešel nikdo. Přišel: Király (Zvoleněves). „Jasný favorit je Hostouň, podle mne je stoprocentní postupující, jiného tam nevidím. Dole se asi budou pohybovat Libušín a Pchery, neznám ale změny v jejich kádru. My budeme bojovat. Máme zkušený tým, který by chtěl skončit do šestého místa,“ řekl předseda klubu a hráč rezervy David Vedral.