Novo Kladno – Slovan Kladno 4:2 (1:0). Když domácí Moc v 57. dokončil svůj hattrick, vypadalo to na hladkou záležitost Nova, byť poměr sil na hřišti tomu neodpovídal. Bránění standardek však nebylo silnou zbraní hostů. Ti ale vstali z mrtvých. Po hlavičce Pařízka do břevna Pírkem snížili (65.) a v 74. se po trefě T. Herinka dostali na nejtěsnější dostřel. A co víc, Suchopár i Pařízek byli blízko vyrovnání. Na jaře nejhezčí fotbalový den ale prožíval novokladenský šutér Moc, jenž na jaře dal jediný gól (penalta). V 86. definitivně rozhodl a nebýt výborného Macíka, mohl dát i pátou branku. „Kdybychom hráli pořád se Slovanem tak jsme první. Napiš to!“ se smíchem připomněla brankářská dvojka Nova Jan Kruliš podzimní duel.
Branky: Moc 4 – Pírka, T. Herink. Rozhodčí: Rubeš.

Doksy – Slavoj Kladno 4:1 (2:1). Ne že by hosté dostali lídra do úzkých, přesto odvedli oproti podzimu (0:11) kvalitní výkon. Dokonce se jim nádhernou střelou kanonýra Vávry podařilo v první půli vyrovnat. Vyšší kvalita však byla na straně favorita, v jehož dresu se dařilo autoru hattricku Větrovcovi.
Branky: Větrovec 3, Mošnička – Vávra. Rozhodčí: Pazdera.

Sparta Kladno – Hostouň 1:4 (1:3). Domácí favoritovi cestu za třemi body ulehčili. Zkušení hráči totiž raději odjeli na Slavii s Jabloncem, tudíž museli nastoupit mladí, a ještě tomu trenér Jar. Fujdiar, jenž byl už ve 25. vyloučený za urážku soudce. „Druhý gól podle mne padl po faulu na mě, tak jsem na to reagoval,“ řekl Fujdiar s tím, že na soupeře stejně neměli, i když mladí nechali na hřišti všechny síly. Hlavním strůjcem naprosto zasloužené výhry hostů byl Tůma, jenž dal tři góly. Ten poslední, který zároveň určil konečný výsledek, padl hned na začátku druhé půle.
Branky: Korytko – Tůma 3, Eiselt. ČK: Jar. Fujdiar (S). Rozhodčí: Mostek.

Otvovice – Kročehlavy 2:1 (1:0). Hosté předvedli pěkný výkon a jejich prohra je i podle domácích nezasloužená. Góly ale dávali Otvovičtí. Nejprve se po centru Denka z voleje trefil Janouch a po obrátce se individuální akcí blýskl Rob. Bečan (60.). Naději hostům oživil v 72. Poucha, jenž nechytatelnou ranou z 25 m snížil. Na víc Kročehlavy nedosáhly, naopak to byly ony, kdo mohly dostat třetí gól.
Branky: Janouch, Rob. Bečan – Poucha. Rozhodčí: Choleva.

Pchery – Knovíz 2:2 (0:1). V derby hosté neudrželi dvoubrankové vedení, které jim v první vyrovnané půli zařídili Lunger a po obrátce, když už byli domácí lepší, z penalty Herberstein. Závěr však patřil Pcherským, kteří zaslouženě vyrovnali. V 78. snížil L. Dufek a dvě minuty před koncem srovnal Rác. Kdyby ovšem hosté lépe řešili přečíslení soupeře, zřejmě by vyhráli.
Branky: L. Dufek, Rác – Lunger, Herberstein (PK). Rozhodčí: Říha.

Libušín – K. Žehrovice 3:2 (2:1). Hosty nezastihl první poločas v dobrém rozpoložení a po dvou trestňácích prohrávali 0:2. Nejprve se trefil Jůna (3.) a pak brankář Šeba neudržel střelu Dimova, dorážel Volf (28.). Ještě do půle však ze stejné standardky snížil Šroba. Po změně stran si Žehrovičtí víc připomněli jarní výkony a Dihelem i vyrovnali, když dorazil Kopačinského střelu mířící do břevna. Pak ale vzal osud utkání do svých rukou libušínský kapitán Dimov, jenž po brejku nádhernou střelou k tyči rozhodl (80.).
Branky: Jůna, Volf, Dimov – Šroba, Dihel. Rozhodčí: Hes.

Tuchlovice B – Hřebeč 1:3 (0:1). Domácích bylo dvacet minut před zápasem pouze sedm a podle toho také vypadal průběh pro oba soupeře důležitého zápasu. Hosté v něm byli lepší a kdyby se jim lépe vedlo v koncovce, mohli vyhrát ještě vyšším rozdílem. V první půli se sám před brankářem prosadil Machuta, hned po přestávce hlavou zvýšil Kott, který posléze konečně proměnil jeden z brejků, když dokázal přehodit gólmana. Domácí se korigovali deset minut před koncem mladým Benešem.
Branky: Beneš – Kott 2, Machuta. Rozhodčí: Dvořák.