Třetiligové Ovčáry byly na vrcholu přípravy a už v sobotu je čeká mistrák v Jablonci, to divizní béčko Kladna teprve nedávno začalo hledat svoji novou tvář.

Z tohoto pohledu je remíza 1:1 pro hosty skvělým výsledkem! „Byl jsem spokojený minule i teď. Jen bychom měli být agresivnější a odvážnější v koncovce. Ale jak jsem řekl, byl jsem spokojený,“ uvedl trenér Martin Hřídel.

Zásadně se na cenném výsledku podílel brankář Sedlák (touží po něm Hřebeč), který ve druhé půli lapil dvě penalty! „Nechytil je náhodou, bylo vidět, že pro to má cit,“ uznale kýval hlavou kormidelník SK.

První poločas ale odchytal Rouček, který sledoval, jak jeden ze tří exkladenských hráčů – Hašler (dále Chalupa a Cigánek) dvakrát v dobrých příležitostech hlavičkoval mimo bránu. Pak byli blízko gólu hosté, Jelínek však trefil pouze tyčku.

Góly tudíž padaly až po pauze. Nejprve opět selhal Hašler, ale v 53. minutě se už domácí dočkali. Skóre otevřel nepokrytý Zahálka. Kladno kontrovalo za čtrnáct minut. Po lajně prošel Sklenář a posléze předložil ideální balon Jelínkovi, který tentokrát síť rozvlnil.

Pak už přišly velké chvíle penaltového specialisty Sedláka, jenž kryl dvě po zemi kopnuté desítky. Maršner (69.) mu ji poslal po levé ruce a Martínek (87.) po pravé! Obě se kopaly za fauly. První za Šrámkův, druhá za Caizlův. „Řekl bych, že obě byly sporné,“ mínil kouč.