Hráči se činili a v 15 zápasech padlo 182 branek. „Věřte mi, podívat se přišla opravdu celá obec. A došlo i na setkání se známými, kteří se už z Pálečku odstěhovali,“ řekl pořádající Jan Vopata.


Jak se nakonec ukázalo, nejdůležitější zápas byl sehrán hned jako druhý a to mezi mužstvy Rapidu a Notorů. O vítězství 2:1 rozhodl Rapid už v prvním poločase. V závěru si po snížení od Notorů těsné vítězství pohlídal.


První tedy skončil Rapid (hráči hrající okresní soutěž), druzí Notoři (název mluví za vše), třetí místo obsadilo omlazené mužstvo MUM (staří páni), čtvrtí skončili Přespolní (název též mluví za vše). Pátou příčku obsadilo překvapení turnaje a to místní Dívky před celkem Mladých.


Nejlepším střelcem se stal Michal Broskovics se čtrnácti brankami. Posila týmu dívek hraje velký fotbal za mladší dorost FK SIAD Most.


Po vyhlášení výsledků se všichni oddali relaxaci a rozborům zápasů. „A jelikož v Pálečku fotbálku rozumí opravdu hodně lidí, vydrželo nám to do časných ranních hodin,“ zasmál se Jan Vopata.