„Oproti prvnímu utkání, která bývají utahaná, to byly nebe a dudy," pochvaloval si asistent domácího kouče Miroslava Supáček.
S dobře trénovaným dorostem to prý bylo něco jiného, než s mužstvy z I. A třídy, jež hrají víc pozičně. „Především první poločas měl výborné parametry jak pohybově, tak kombinačně," řekl.

Jeho tým se ujal vedení Brnovjákem, který hlavou zakončil křídelní akci Peroutky. Hosté srovnali po dobré kombinační akci, již po přihrávce Putíka zakončil z Plzně se navrátivší kanonýr Kroutil.

„Určitě bych ho vyzdvihl, všechny své spoluhráče převyšuje," mínil Supáček a dodal: „Je to kluk, jenž dokáže vytěžit z minima maximum. Umí hrát zády k bráně a je vyčůraný. Kdybych byl u áčka, tak ho do přípravných utkání prosazuji."

Do druhé půle postavili tuchlovičtí kormidelníci do útoku Kacafírka, jenž se odměnil dvěma góly. Dorostenci pak korigovali až minutu před koncem po brejku Sirůčkem.

Kouč Kladna Petr Brabec také viděl výborný první poločas. V druhém to podle něj soupeř zahustil a jeho svěřenci si s tím neporadili. „Jsem rád, že i mladší kluci to proti jednomu z nejlepších týmů okresu zvládli," uvedl.

Také pro jeho mužstvo to bylo druhé letní utkání, přičemž v úvodním prohrálo s béčkem Slaného 2:7. „Tam ale hrál trošku jiný tým. Protože máme hodně hráčů, tak je točíme. Dnes nastoupili většinou ti starší," přiblížil.