„Skvělý večery Hakima se nám líbily, chtěli jsme také něco takového zkusit. A napadlo nás, že pod širým nebem by to mohlo být docela fajn, když tedy popřeje počasí," usmívá se jeden ze zakladatelů SKS areny a jeden z nejlepších českých kickboxerů Jan Homolka.

On ani další duše klubu produkujícího řadu zejména kickboxerských talentů, Petr Kučera, ale do ringu tentokrát nevstoupí. „Já měl před týdnem hodně důležité závody Czech Open a čeká mě republika. S Petrem tak akci zaštítíme spíš organizačně," vysvětluje svou absenci.
Přesto se jim jako scénáristům povedly pěkné kousky.
V každém z osmi duelů uvidí návštěvníci Kladeňáka, buď boxera nebo kicboxera.
Třeba Láďa Mohler boxoval za Kladýnko už v 90. letech minulého tisíciletí. Teď se vrací po delší odmlce a proti němu bude stát Marian Kovač, jenž na poslední Noci válečníků předvedl s Karlem Hořejškem nejlepší zápas večera.

Ceněný démant sestavy SKS areny – mnohonásobný mistr Evropy v kickboxu Tomáš Möstl, se předvede také. Dokonce poprvé v kariéře ve  fullcontactu. Protivník Jiří Vaňata má z plného kontaktu mnohem zkušeností, ale bojovník Tomáš se určitě ukáže v nejlepším světle.

Ještě mladší než on jsou Martin Biskup a Karel Franc. Sedmnáctiletého Biskupa čeká v jeho plnokontaktní premiéře o deset roků starší protřelý účastník MS Tomáš Lébr. A ještě nedávno hokejový talent a šoumen Franc (syn legendárního hokejisty Braškova) se popere s Matějem Kozubovským.

Tvrďák Pavel Pikner, jehož čekají s Kladnem bitvy v I. lize boxu, narazí na Pavla Petráně, svěřence legendy bojových sportů – Luboše Šudy.

Zajímavostí je také účast jedné dívky. Mladší sestra Honzy Homolky Anna se utká s brněnskou mistryní Evropy Veronikou Kohutovou.

Posledními dvěma odvážlivci, kteří půjdou hájit barvy Kladna do arény, jsou Honzové Korec a Spilka.

„Naše akce je relativně menší než byly ty Hakimovy, ale myslím, že za vidění stojí a zveme všechny, které tenhle sport zajímá nebo si myslí, že by je zaujmout mohl. Já můžu slíbit dobrou podívanou i zábavu," dodal Honza Homolka, jehož SKS pořádá Real Fight Night společně se sousedním Barn klubem (bývalá Stodola).

Tam jsou po skončení klání všichni účastníci zváni na megaparty, kterou vyšperkují diskžokejové Mike Frost a Michael Burian.