Úvodní slovo si vzal předseda klubu doktor Vladimír Lemon, pak vzala vše do ruky kapela All Right Band. Postupně dorazily i velké legendy klubu. Včetně stříbrného medailisty z Eura 1996 Jana Suchopárka, dnes trenéra reprezentace do 21 let. Nebo Pavla Drska, který roky kopal úspěšně v Německu, ale v závěru kariéry pomohl parádními výkony i tehdy ligovému Kladnu.

To aktuálně sází hlavně na svoje odchovance a bylo to znát i na plese. Hráči spolu evidentně drží basu, zejména řada mladíků. Ti jeli na plné pecky a neváhali dostat na parket i bývalého spoluhráče, dnes Plzeňáka Tadeáše Pospíšila, který měl nohu v sádře (mimochodem takových bylo na plese - jak se na fotbalisty sluší - víc).

Zdroj: Deník/ Rudolf Muzika

Zkušení borci A týmu David Čížek, Antonín Holub a Jiří Růžička se smíchem konstatovali, že když v kabině áčka začnou mladí hlučet, už je nesrovná ani mazák - prostě nedostane šanci.

Atmosféře plesu však mladíky prospěli a vše vyšperkoval Matěj Šnobl výhrou v soutěži na počet žebráčků. Ty zvládl nejen s klasickým míčem, ale také se šišatým na americký fotbal.

Vše završilo hezké vystoupení kladenských mažoretek - Květinek - a později parádní tombola. Tohle však konec zdaleka nebyl, ještě se pařilo. Nicméně kdo vydržel nejvíc a nejdéle, to se Deníku zjistit nepovedlo.