Varovná slova trenéra Jana Pejši nepadla v úvodu utkání na úrodnou půdu. Jeho svěřenci nevytěsnili z hlavy slavnou výhru v Hostouni a až po půl minutě inkasovali od kanonýra Lesniaka.

"Asi jsme si mysleli, že to půjde samo. Naštěstí jsme se po dvaceti minutách zvedli," řekl střední záložník vítězů Štěpán Hanzlík.

Stejně jako před týdnem ji pomohly standardky, konkrétně rohové kopy. Nejprve vyrovnal T. Procházka a v poslední vteřině první půle otočila skóre hlavička právě Hanzlíka.

"Konečně se z nich dokážeme prosadit. Kafka je kope výborně a dá se říct, že z každé standardky jsme měli šanci," pochvaloval si střelec druhého gólu a dodal, že důležitý byl zásah Růžičky na 3:1 z úvodu druhého poločasu.

Hosté se posléze gólově přiblížili povedeným trestňákem Černého. To bylo z jejich strany vše. Tedy kromě červené karty po utkání pro Trupa. 

Hanzlík Severočechy pochválil. "Nebyli sice tak dobří jako Hostouň, ale měli dobrý střed zálohy a na hrotu dobrého Lesniaka," řekl s tím, že ho těší, že se opět přiblížili úplné špici tabulky.