František Němec: Knovízský asistent rozhodčího se do průběhu utkání s Tuchlovicemi B zapsal jako poctivý chlap. Ke konci utkání za stavu 1:1, kdy vrcholil nápor domácích po konzultaci s ním neuznal hlavní rozhodčí gól, který mohl být pro domácí vítězný. To už se pomalu chystal výkop ze středového kruhu.

Dušan Šíma: Důrazný útočník Družce pět měsíců nehrál, proti Dřetovicím nastoupil na posledních dvacet minut a na hřišti byl hodně cítit. Vstřelil dvě branky, po faulu na něj se kopala penalta u prvního gólu stihl i zranit stopera hostů, který zápas nedohrál.

Jiří Škvára: V den svých dvaašedesátých narozenin zvládl tenhle proslulý kouč týmů z Kladenska vynikající tah, když v závěru duelu v Brandýsku přišel o vyloučeného Buranta, a tak poslal na hřiště čerstvého Milana Maříka. Ten zajistil Doksům tři body v nastaveném čase.

SK Kladno: Za výborný fotbalový výkon, nasazení a odvahu s jakou přistoupil k utkání s Brnem. Na aktivitě neubral ani za těsného vedení a až do konce utkání nepřipustil, aby ho soupeř dostal pod tlak.

Ladislav Mařík: Útočník Vinařic třímal taktovku duelu se Lhotou (4:2). Byl všude. Útočil, bránil, rozděloval balóny, zahazoval šance a také, což bylo nejdůležitější - dal tři góly.

Karel Galgonek: Rozhodčí utkání Pozdeň - Olovnice (4:1) uznal jako gól na 3:1 střelu, která se odrazila od tyče. Míč v síti viděl pouze on. Hosty svým verdiktem hodně nazlobil.

Petr Suchý: Mutějovice byly po remíze v Loděnici nažhavené, ale Vraný je sfouklo na jejich hřišti 6:0. Petr Suchý měl největší apetit, čistotu jeho hattricku lehce ušpinila jen poločasová přestávka.

Jiří NAGY, Rudolf MUZIKA