Radek Rác. Libušínzapomněl, že proti Pcherům může uspět pouze když si dá pozor na vytříbeného technika a rozeného zakončovatele.Tuto zásadu ale nebral na vědomí (6:2) a šikovný borčík, který ale umí i provokovat,se mu odvděčil pěti góly.

Jan Kovařík. Velký malý muž popravil třemi góly Knovíz. Všechnytrefy 19letého hráče byly prvními brankami vítězného Nova Kladno (6:2)a všechny přišly ze vzduchu. Vzhledemvýšce zřejmě půjde o jeho životní kousek, jenž zřejmě nepřekoná.

Pavel Rolný. Kanonýr Kročehlav mána jaře skvělou fazonu a má výrazný podíl na pěti výhrách svého týmu v řadě. Ve Velvarech (6:4) tři góly dal a ve dalších dvou měl prsty.

MichalZieber. Přítočno potřebuje v boji o záchranu každý bod. V Tuchlovicích tudíž za stavu 2:3 deset minut před koncem sáhlo po zraněné opoře, která s bolavou patou obětavě nastoupila. Běhemkrátkého pobytu na hřišti dvěma gólovými asistencemi pomohla k zisku cenných bodů. Poté odstoupila.

Tomáš Plekanec. Ve čtvrtek se vrátil z MS ve Švýcarsku,v pátek a sobotu odehrál dva mistráky v extralize inline hokeje a hned v neděli se postavil s pouhou osmičkou dřetovických spoluhráčůproti lídru z Dobré.Nominace jeza zodpvědnýpřístup k týmu. Ne každý Dřetovičák ho prokázal.

David Trousil. Bývalý hráč Lhoty, který po zranění nastoupil ke svému prvnímu utkání za Běleč, si v Žehrovicích podmanil druhý poločas. Po gólu z první půle trefil tyč a pak dalšími dvěma trefami rozhodl o výhře hostů 3:1.

František Líman. Čtrnáct gólů v šesti zápasech, to je jarní bilance neuměřického snajpra, který ostrými náboji nešetřil ani proti Brandýsku. Do jeho sítě nasázel čtyři branky a měl zásadní podíl na vysoké výhře svého týmu 6:1. Ještě kdyby tak uměl krotit emoce.

Filip Pokorný. Byl hvězdou zápasu s Vrbičany (5:4), ve kterém úřadovala jeho zlatá levačka. Z ní vyslal 18letý šikovný útočník Smečna tři gólové rány, jednu si nechal pro pravačku. A to ještě neproměnil sólo.

Radek Bednár. Forma 22etého blevického ostrostřelce roste. V prvním jarním kole dal Slatině dva góly, pak Černucitři a teď Zákolanům čtyři. Co asi čeká v neděliPchery?

Duo Hořejší.Otec Jiří byl na začátku druhé půle v Lidicích jako trenér Slaného vykázán za klandr. Bylo to za nepříznivého stavu 1:2. Jeho syn Jakub ale čest rodiny uchránil, během pěti minut dvěma gólydovršil hattrick a tím se podílel nadůležité výhře 5:3.

Ota Mačura. Špílmachr Lhoty gól nedal, ani fotbal nehrál. Byl totiž účastníkem Pražského maratonu. Klasickou trať dlouhou 42 195 m běžel poprvé v životě a zvládl ji těsně pod čtyři a půl hodiny!