Ivo Janoušek ml.Tuřanský útočník byl u všech branek svého týmu v duelu s Černucí (4:4). Tři góly sám dal (hlavou, levačkou, PK) a na jeden přihrál.

Duo Petr Štěpánek/Tomáš Hotový. Pozdeň dovedlo k jasné výhře v derby na Zichovci (4:1). První jmenovaný vstřelil tři branky. Jeho spoluhráčmu na všechny přihrála ještě sámotevřel skóre.

Jan Zeman. Na přelomu poločasů zápasu se Švermovem toho stoper béčka Dobré za patnáct minut stihlhodně. Nejprvevstřelil dvě krásné branky,aby se pak nechal vyloučit.

Ivo Janoušek st. Tuřanský předseda je ve výběru za úsměvný výrok. Výhru béčka ve Smečně (4:2) okomntoval slovy: "Vyhráli jsme protože jsme měli o tři roky mladšího stopera." Na vyvětlenou.Posledního hrál ve 49 letechon a na druhé straně 52letý Martiška!

Michal Chrustek. Den blbec měl brankář Stehelčevsi, přestože hosty několikrát podržel.V Družci dostal gól z půlky, ke konci utkání se ve snaze vyrovnat vydal do soupeřovy šetnáctky, čehož domácí využili k rozhodnutí (3:1)a ve finále se nechal za urážkyvyloučit.

Miroslav Pelc. Gólman dokeského béčka korunovalsvůj fantastickývýkon ve Lhotě parádně zneškodněným pokutovým kopem. Soupeři chytil minimálně dalších pět tutovek. Třeba ostrostřelce Ráce dvakrát z blízka vychytal.

Dřetovičtí rowdies. Nedali v utkání s Žehrovicemi rozhodčímu nic zadarmo. Tomu došla trpělivost a postupně jich nechal několik vyvést mimo stadion. Co prohlásili hosté? "Bylo tam pět divákůa z toho čtyři utkání dokoukali za plotem."

Roman Pavelec. Fotbalisté Lidic po týdnu opět okradli boháče v tabulce I. B třídy- Sokol Vraný, když jim na jejich plácku nasázelišest buřtů a oplatili jim tak podzimní debakl. Byl to koncert u mnohých odepsaného týmu, ale zejména Romana Pavelce, který obranu Vraného školil a třikrát ji ztrestal.

Tomáš Tichý. V počinu se objevuje po několikáté a na podzim dvakrát vyhrál. Teď je po zranění ve formě a dvěma góly vrátil Braškov do hry o postup. Druhý padl v nastaveném čase.

Marek Mařík. Přestože není zdravotně v pořádku a pokaždé musístřídat, skóruje na jaře tohle křídlo Doks prakticky pořád. A nebýt jeho hattricku, mohliuž v Tuchoměřicích doufatv záchranu. Zápas skončil 3:3.

Jiří NAGY, Rudolf MUZIKA