Jiří Sušil. Fotbalista Hřebče v utkání ve Pcherách pohotovým zákrokem ochránil domácíhohráče před závažnými zdravotními komplikacemi.Ten po srážce s brankářem ani chvíli neváhala podal postiženému, kterému zapadl jazyk,první pomoc.

Vladimír Stádník. Rozhodčího utkání se Slaným za výborný výkon nominují domácí hráči, byť hektické utkání s prvním týmem tabulky prohráli.

Sokol Vraný. Tým udělal v Lánech poslední, ale o těžší krok postupový krok. Po výhře 3:1 se může těšit na nový ročník I. A třídy, kterou si doma zahraje poprvé. před dvěma roky musel hostovat ve Slaném.

Ladislav Fridrich. Oženit se? Šťastně? Vše pořádně oslavit? A ještě si jít zahrát fotbálek? To vše splnil o víkendu stoper Braškova v duelu proti Jenči. Dokonce nahradil na dovolenou odletivšího kapitána Veselého a přispěl k remíze 3:3.

Slovan Velvary B. Klub se zmítá v krizi, nikdo zatím neví jak to bude s rezervou dál. To, že nepřijela k poslednímuutkánído Žehrovic jen potvrzuje, že ve Slovanu není hráčů nazbyt, zejména když přijde něketrý ze souběhů (A, B, dorost) jako teď.

PřemyslBouška. Hráč z hostouňského pole vystřídal brankáře Kukelku s tím, ženení problém udržet dvacet minut čisté konto. Než se ale stačil na hranici šestnáctky doobléknout, přímo z rozehrání ze středového kruhu po gólu na 5:1 ho přeloboval tuchlovickýŠubin!

Libor Urban. Mladý hráč Vraného v důležitém utkání v Lánech vstřelil svůj 20. gól, což je víc než jedna čtvrtina všech branek postupujícího celku do I. A třídy!