Pavel Stejskal. Ačkoli je gólman Slavoje Pozdeň už čtyřicátníkem, opět přesvědčil, že nestárne. V 1. půli utkání v Olovnici pořádkumilovným domácím střelcům dvakrát překazil vymetání pavučinek ze šibenice, k tomu přidal ještě další zákroky. Díky jemu získala Pozdeň v Olovnici bodík za 0:0.

Richard Király. Vrátil se ze Zvoleněvsi do krajských soutěží ve velkém stylu. Osmatřicetiletý borec obklopen mládím zacílil ve 23. minutě duelu s Veltrusy z trestného kopu tak přesně, že zvýšil na 2:0 a jeho trefa byla nakonec vítězná.

Václav Zelenka. Do brány tuchlovického áčka se dostal jen kvůli vyloučení a následnému distanci svého kolegy Pečonky. Ale nervózní tým čekající na první výhru skvěle podržel ve 32. minutě duelu s Loděnicemi, kdy vychytal za stavu 0:0 sólo Šmída. Tuchlovice tak nasměroval k vítězství 2:0.

Jindřich Kohout. Další skvělý brankářský výkon. Zkušený veterán podržel Lidice, které určitě nebyly proti Řepínu lepší, hned několikrát, mužstva pak mohlo slavit cenné vítězství 2:1. Radost mu zkalilo pouze snížení soupeře v nastaveném čase.

Petr Zemek. Pro každý tým je úspěšný vstup do sezony důležitý. Zejména pak pro nováčka. Stochov i v deseti rozhodl utkání na hřišti dalšího nováčka Hrdlíva. Nebýt ale skvělého brankáře, těžko by si odvezl tři body. Na strážci jeho svatyně si za stavu 0:0 vylámaly zuby domácí hroty Mišík a Kasl, svůj tým podržel i v dalších fázích zápasu.

David Mondek. Kde hrál, tam dával góly a nejinak tomu je v Brandýsku, kde kope za béčko. V Dřetovicích dvěma góly zařídil výhru svých barev. Zejména druhý v jeho podání byl krásný. Dal jej po vskutku maradonovském sólu. Však i bříškem připomíná argentinskou hvězdu let minulých.

Stanislav Skořepa. Stehelčeveský matador musel při momentální hráčské krizi nastoupil od 20. minuty a povedlo se mu vyrovnat stav utkání se Stochovem B na 1:1. Celkově podal 44letý borec vynikající výkon a po zápase komentoval svůj opožděný nástup tím, že nechal mladé kluky trochu rozhýbat, aby mu stačili!

Milan Bešta. Buldočí houževnatost a lásku k fotbalu prokazuje výtečný záložník Tuchlovic. Dvakrát ho přbrzdilo vážné zranění a podruhé se dokázal po dvou letech vrátit na trávník. Při své další obnovené premiéře vstřelil za céčko do sítě Braškova B jediný gól svého týmu, který znamenal remízu 1:1.