Ondřej Husák.V utkání v Černuci dal za béčko dvě branky Zichovce. Druhá byla vítězná. Nic by na tom nebylo pokud by se na hřiště nevrátilpo dvouleté pauze zaviněnékomplikovanou zlomeninou kotníku.

Ladislav Kovařík. Prvním dvěma góly v sezoněměl zásadní podíl na výhře Slaného v Tuřanech. Zda ho trenér Hošala chtěl povbudit či mu nevěřil, těžko říct, v každém případě ho to stálo sud piva.

Jaroslav Korpa. Unhošť má fazonu, kteroují může leckdo závidět, stejně tak jako uvedeného střelce. Z osmi branek svého týmunastřílel v Bělči rovnou polovinu.

Tomáš Šroba. O víkendu se zapsal mezi stželce K. Žehrovicve dvou zápasech.Za áčko v sobotu na Dobré téměř z poloviny hřiště obstelil útočícího brankáře domácích, druhý den v Brandýskukrásnou ránou z 25 m do vinglu korigoval porážku béčka.

Jakub Novák. Knovíz prohrávala v poločase v Zákolanech 1:3. Pozměně stran však zazářil zmíněný borec, jenž za 25 minut nastřílel čtyři branky a tím se výrazně podílel na zvratu.

Václav Vágner. Byl u všech gólů áčka Zichovce na horké černucké půdě. Na výhře 4:0 se podílel dvěma góly a dvěma asistencemi.

Jan Anděl. Střelci béčka Lhoty se pranic nelíbil bezbrankový stav zápasu na Doksech a čistým hattrickem nasměroval svůj tým k výhře 4:2.

Sokol Knovíz. Třináct lidí na dva týmy je málo. Knovíz se tudíž v sobotu odpoledne rozhodla odjet raději k utkání IV. třídy do Zákolan, než v zápaseokresního přeboru riskovat nakládačku v Přítočnu.