Martin Cílek. Zajímavou formu protestu proti nařízenému pokutovému kopu zvolil brankář Jedomělic. Na začátku druhé půle se mu nelíbila penalta nařízená sudím Cholevou, ač sám rozhodčí neměl pro jeho verdikt pochopení a na protest se postavil k tyči a nechal exekuci kopu volný průběh!

Václav Knytl. Tříminutovka blbec potkala stopera Hrdlívu. Jeho chyby rozhodly o druhé jarní výhře Nova (0:2). Nejprve zavinil penaltu a pak na půlce nepovedenou kličkou zadělal na brejk.

Sokol Tuřany B. Za lásku k fotbalu. Jedenáctce, která vyhrála ve Zlonicích 1:0 bylo dokupy 466 let!

Pavel Bartoš. V zimě přišel na Doksy z Červeného Újezdu s vizitkou výtečného střelce. Svou pověst zatím nejvrchovatěji naplnil v duelu proti Senomatům, v němž se na výhře 7:1 podílel pěti brankami. Přitom ze Stašova jezdí za fotbalem týden co týden skoro šedesát kilometrů.

Duo M&M. Velvarské duo záložníků Marek - Mucha ničí protivníky hlavně ze standardek. První přihrává, druhý neomylně zakončuje. Naposledy takhle rozprášili jinak dobře hrající šiky Jenče, trefili se dohromady třikrát.

Jan Šafránek. Řídil duel Doksy – Senomaty dobře, při výsledku 7:1 měl i lehkou práci. Jenže pohoda na hřišti ho ukolébala až moc a na konci úplně zapomněl, že proti domácím zapískal pokutový kop, kterým hosté snižovali na 3:1. Do zápisu zapsal výsledek 7:0 a na kapitána hostů jen zíral, když po něm žádal úpravu výsledku. „Že jste dali gól? A z penalty?“ Přítomný delegát i oba kapitáni nevěřícně zírali.