Patrik Ďurčanský. Velká Dobrá se bije o návrat do I. A třídy s pozměněnou sestavou plnou mladíků. Jedním z nich je Patrik Ďurčanský, který jako defenzivní záložník nabízí na I. B třídu neskutečný pohyb a v Hostouni při derby přidal i dvě třešničky na dortu - dva góly na koncích obou poločasů.

Matěj Větrovec. Doksy dobře věděly, proč chlapíka, který se před časem trochu nafoukl a odešel do Družce, chtějí zpět do sestavy. Fotbal totiž umí, což předvedl v Milíně. Historicky první dokeskou výhru venku v I. A třídě zrežíroval krásným gólem svou slabší levačkou a poté sólem, na jehož konci byla přihrávka Bartošovi, již nemohl nedat.

Roman Uher. Smutného hrdinu v něm mělo béčko Velké Dobré. V utkání na Slavoji (2:2) dokázal v deseti minutách nedat tutovku a obdržet dvě žluté. Po druhé z nich domácí proměnili standardku na 2:1.

Zdeněk Lenghart. Čtyřiačtyřicetiletý gólman béčka Hřebče přiváděl do stavu zoufalství útočníky Vinařic. Má velkou zásluhu na tom, že domácí vyhráli pouze 2:0. Navíc se s domácími diváky dohodl na odměně - grogu.

Jiří Pokorný. Trenér Unhoště asi nabourá rodinný rozpočet. V poločase utkání s Doksy za stavu 4:0 totiž hráčům neprozřetelně slíbil, že pokud vyhrají 10:0, dá za každou branku šampus. Jak se ukázalo, motivace to byla skvělá. Jeho svěřenci desítku trefili.

Jaroslav Vondrák. Na zmrtvýchvstání Hrdlíva v utkání s Pcherami (z 1:4 na 5:4) se podílel nejlepší střelec okresního přeboru. Nejprve dal druhou branku svého týmu a po Kaslově trefě proměnil dva průniky. Mladý průbojný forvard nepotěšil svého otce, jenž hrál v útoku poražených.